Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos lányként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányként lehet esélyem egy rocker srácnál?

Figyelt kérdés

Én àtlagosan nézek ki, hétköznapian, nöiesen öltözködöm (csipke felsö, egyberuha, szövetkabát, magassarkú), de nem vagyok plázacica, inkább nagyon természetes.

A srác nem is annyira rocker, inkább alternatív. Szóval raszta haj, piercing, hanyag öltözködés.

Van esélyem ilyen típusú férfiaknàl? Ha nem is nála konkrètan, de ezek a típusú pasik tetszenek.


22N


2015. okt. 16. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem irtad el a korodat 22 helyett 12?
2015. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A születési év lehet 1993, de az értelmi szint valóban egy 12 évesé.
2015. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó aztán nagyon nagy matekos :D

Amúgy meg miért ne lehetne? Bár nem értem mi tetszik a hanyag öltözködésén, de az már a te dolgod.

2015. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is, nem a ruha teszi az embert. Masodszor, aki ezt gondolja megis, h a ruha teszi az embert, az felszines. 22 evesen azert ennel lehetnel kicsit melyebb gondolkodasu. A strandon, meg az agyban nem lesz rajta a sok cucc..akkor mit fogsz majd csinalni?? :D
2015. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy stílusról, egy életvitelröl beszéltem, nem egy ruhadarbról. Aztán hogy kinek hol az értelmi szintje....
2015. okt. 16. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, h stílusról, meg életvielről próbálsz beszélni, azzal kezded a szöveget, h te hogyan öltözködsz meg a srác hogyan öltözködik és szó nincs az életvielerlről. Talán gondold át, h mit is akarsz, m egyelőre 22 évesen a te érzelmi szinted van gázosan alacsonyan...
2015. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Rocker vagyok és a visszafogott, nőies, "átlagos" lányok tetszenek.
2015. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!