Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szerelmes vagy valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy valakibe, de nem lehetsz vele, annak az illetőnek a hiányát el tudja feledtetni egy másik kapcsolat, akibe annyira nem vagy szerelmes, de jól érzed magad vele? El tudja terelni a figyelmet a másik, reménytelen szerelemről?

Figyelt kérdés
Vagy csak ideig-óráig tudja feledtetni, és utána ugyis a másikra fogok gondolni?
2015. okt. 20. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
A másikra is gondolsz néha de ha valóban jól megvagytok, akkor ez idővel majd jobb lesz :)
2015. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy valakibe és nem lehetsz vele, de közben összejössz valakivel, aki iránt nem úgy érzel, azzal megalázod azt, akivel összejössz, mert ő reménykedni fog, ez nem tisztességes.
2015. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megoldás,csak menekülés.Akkor fogsz készen állni egy új szerelemre,ha túlléptél a múlton.Így fair magaddal és mással szemben is.
2015. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom. Én nem tudtam szerelmes lenni olyanba akivel nem voltam együtt, nem voltunk egy pár. A fellángolás megvolt valaki iránt akivel barátok voltunk,(vagyunk most is)de tudtam, hogy nincs esélyem nála, ezért elkezdtem másokkal randizni. Pár hónap után pedig megismertem valakit, az igazit:). Szerelmesek lettünk, és össze is házasodtunk.


Őt tiszta szívemből szeretem. Ha elveszíteném, úgy érzem nem tudnék már másra nézni soha.


Szerintem ha sose voltál azzal együtt akibe azt mondod szerelmes vagy, egy másik kapcsolat simán elfeledtetheti. Ha együtt is voltatok, az sokkal nehezebb. Jobban kötődsz.

2015. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt van egy tanulságos idézet Arthur Goldentől;,,A szív lassú halállal hal meg,egyenként hullajtja el reményeit, míg végül nem marad semmi." Ez vár rád,ha egy másik kapcsolatba menekülsz.
2015. okt. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!