Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legvalószínübb? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvalószínübb? Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírom a sztorit, le szeretném szögezni, hogy nyilván ti sem tudhatjatok. Az érdekelne, h mi a legvalószinübb ok?


Megismerkedtem egy munkatársammal, aki elég hamar szimpatikus lett számomra. Látszatra ez kölcsönösnek tünt, de igaz nem tudtam hogy barátkozni, vagy többet is akarna-e? Az viszont feltünt, h kereste a társaságom és mosolygott mindig, ha meglátott. Mivel nincs fent egy közösségi oldalon sem, kicsit nehezebb felvenni vele a kapcsolatot a munkahelyen kívül. Pont úgy alakult, h nem tudtam elkérni tőle az email címét személyesen. Most pedig már nem találkozom vele bent(nem részletezem, máshol van mint én). Mondta, hogy emailben szokott beszélgetni a barátnőjével(állítása szerint csak egy van neki, senki mással nem beszél), akit egyébként én is ismerek(volt munkatársam).

Arra gondoltam elkérem ettől az ismerősömtől a lány emailjét. Ráírtam facen. Mondta, h megkérdi tőle, h megadhatja-e? Mivel én is így gondoltam, ezért mondtam h persze semmi gond. Pár nap eltelte után ismét ráírtam, h sikerült-e már vele beszélni? Írta, h válaszolt az üzenetére, de arra a kérdésére ami rám vonatkozott nem írt semmit. De írt neki ismét és megint megkérdezte tőle. Pár nappal később ismét ráírtam, és megkérdeztem válaszolt-e? Ő azóta elolvasta az üzenetem, de nem írt vissza semmit. Pedig sokat van fent facen.

Miért nem ír? Szerintetek?


Köszönöm h elolvastad, és mégjobban köszönöm is, ha leírod, mit gondolsz!? :)


2015. okt. 23. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Már egyszer láttam a kérdésed. Szerintem a másik csaj nem akarta megadni a számát, emez meg csak bunkón tudatja veled
2015. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Még hányszor írod ki?
2015. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másodjára, és egyben utoljára. Mivel multkor sem és egyenlőre most sem kapok túl sok választ rá...
2015. okt. 23. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:

En megbeszelnek veled egy talalkozot ( ha en lennek a bnoje a pasinak) a pasi neveben es jol megvernelek, foleg az arcod. De ez en vagyok. Szoval orulj, h ilyen egyszeruen megusztad.

Valasz: szerintem nem akarja a csaj, h a pasijaval talalkozz. O ilyen bekesen probalja eloszor ezt intezni.

Azert, mert szimpatikus vagy egy pasinak es sokat mosolyog rad, attol meg a bnoje a bnoje es nem akar toled semmit. Az en pasimra is tapadnanak a lanyok, mert kedves, de az ilyen szovegeim utan mind lekopott. Tenyleg gatlastalanul atrendeznem a kis orrukat es fogsorukat egy melxhamlasztassal. Meg irni se irnak neki.

2015. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Két lányról van szó, akik barátnők. Ên pedig fiú vagyok. :)

Annak a csajnak aki nekem tetszik elvileg nincssenkije.

2015. okt. 23. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Vágod... 1. kérdés amire nem tudom a választ.. Komolyan.

Fogalmam sincs valaki hogy lehet ennyire kakinyalogató.

Írj neki amikor fent van. Kérdezd emg miért nem válaszol.

Probálj meg informálódni de.... Hát nem tudom. Elég nagy paraszt az a csaj.

2015. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok írni neki. Már írtam neki, ha ő nem volt képes válaszolni, pedig egy hete volt rá... nem áll módomban vele ismét beszélni. Pedig mikor mondta, h írt de arra a kérdésére nem válaszolt, még beszélgettem vele pár szót...
2015. okt. 23. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a bunkobbik verziója a lekoptatásnak, amikor úgy tesz mintha nem is léteznél. (magyrán látta az üzenetet, de annyira lexarja hogy inkább elfelejti)
2015. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félre értettem a kérdést, tekintsd semmisnek az elöző választ:)
2015. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!