Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog, hogy azért jövök össze egy önbizalomhiányos duci nővel, mert elfogad és így nem kell megfelelnem?

Figyelt kérdés
Van egy duci önbizalomhiányos nő, aki összejönne velem úgy hogy hiányzik és csúnyák a fogaim, feminin vagyok, határozatlan, nem helyes. És azért jövök össze, mert ő elfogad így engem és nem kell azon küzdenem, hogy a jobb nők elfogadjanak. Tehát egy kis kényelmesség ez szerintem.
2015. okt. 24. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Meno vagy! Csak neh az oledbe uljon.
2015. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően jobb lenne, ha azért jönnél össze vele, mert megfogott benne valami, mert szimpatikusnak találod, mert tetszik a szeme vagy a haja vagy mert kellemes a jelleme, jó vele lenni, esetleg mert okos.
2015. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot, gondoltam hogy ez fog történni.
2015. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Tehát a hátrányos külsőd mellé még önző is vagy annyira, hogy kihasználj mást azért, hogy neked jó legyen. A fogad az utolsó probléma, azt hiszem. Igen, szerintem ez egy beteg kapcsolat csodaszép alapja.
2015. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így senki sem fog sszejönni veled!

Csak azért, hogy legyen valakid. Nem azért mert szereted az illetőt! Szánalmas!


Ismerkedj átlagos lányokkal vagy az alattiakkal. És keress bennük valamit, ami megtetszik. És te is nyújts valamit nekik. Például (ami a legfontosabb) szeretet.

Sok csinos, és felszínes lánynak (nem azt mondom, hogy minden jó külsejű lny felszínes) a fiú is a külseje miatt tetszik meg. Egy nem túl jó külsejű fiú, az a belsejével tud hódítani. És a szeretettel tarthatja meg a lányt. Ha kellő szeretet ad neki. De ehhez kedves kérdező, szeretned kell azt a lányt.

2015. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal jössz össze, akivel akarsz. nekem ugyan tökmindegy.
2015. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a partnered elfogadjon, de hogy ez legyen a fő hajtóerő... tőlem távol áll.
2015. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért összejönni valakivel, hogy csak legyen valaki,de valójában nem érez az ember iránta semmit, nem frankó. Persze ez csak az én véleményem,a lelkiismereted pedig a tied,amivel el kell számolnod. Ha vonzódsz is hozzá,akkor oké, de ha nem ,akkor inkább hagyd a fenébe csak kínlódnátok!
2015. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egészből az süt, hogy "én, én, én". Ő nem érdemli meg, hogy valaki igazán szeresse, csak azért, mert duci és önbizalomhiányos? Akkor már jogod van kihasználni a saját örömödre? Azért, mert félsz változni, mert félsz küzdeni, ezért jó akárki? Nem kényelmesség, ez annál jóval negatívabb dolog! Jellemtelen ember csinál csak ilyet.
2015. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!