Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, ki érez közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ki érez közületek nehézséget a társkeresésben? Ennek mi a fő oka?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, mert eléggé introvertált vagyok. Eddig volt két barátom, de nincs túl nagy szerencsém az ilyesmiben. Nagyon érzelmes vagyok, mégis nehezen mutatom ki az érzéseimet.

18l

2015. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Határozottan ugyanez a probléma velem is. Befelé élő vagyok, érzékeny, ami nem mutatkozik meg külső jegyekben.
2015. okt. 26. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, sose nőnek fel.
2015. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet férfi létemre én is gyerek vagyok, mert bizony volt már ugyan kapcsolatom, de soha nem tudtam kiteljesedni, mindig önmagamat kerestem.
2015. okt. 26. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem gyerekként nagyon megpróbáltak elnyomni, így mikor elkezdtem önmagammá válni, szembesültem vele, mennyire másképp gondolkodnak rólam mások, mint én magamról.

Akadtak/akadnak nehézségeim a társkeresés terén, ami részben az előbb említett dolgokból adódik, belőlem egy visszahúzódó szürke kisegeret akartak csinálni, aztán mikor kiderült, hogy szűk rám az a szerep, sok ismerősöm elmaradt mellőlem. Így aztán egy időben egyáltalán nem volt tartós ismerősi köröm, mostanra (30-as éveimre) meg összevissza vannak ismerőseim, de nem kifejezetten összefüggő közösség, mint ami gyerekkoromban jellemző volt, így aztán nem feltétlenül társasággal mozdulok ki, ha megyek valahova.

Van egy másik problémám, ami a családomból teher, és amíg egy fedél alatt élek/éltem (már nem sokáig) ezzel a gonddal, addig nem tudtam hosszú távon működő párkapcsolatot kialakítani, mert ez elriasztja az embereket.

2015. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én. A hülye kettős személyiségem miatt. Egyrészt okos, művelt, értelmes témákról beszélgetni szerető lány vagyok, kapcsolatok terén ragaszkodó és igazi társat keresnék magam mellé, nem csak úgy elleni akarok valakivel akit éppen hoz az élet. Másrészt viszont szeretek bulizni, kocsmákba járni, elég sokat iszok, cigizek is, egyéjszakás kalandokba is bele megyek ha épp nincs barátom.

Szóval van egy intellektell énem meg egy züllött énem és nem ismerek olyan fiút aki mellett mind a kettőt ki tudnám élni.

2015. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!