Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit csinálnátok, megszerettem egy lányt, aki nagyon vallásos és házasság előtt semmi nincs nála?

Figyelt kérdés
Várnátok házasságig? Mit csináljak? Menjek bele ilyen kapcsolatba?
2015. okt. 26. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan ezért nem kedvelem a vak embereket. Mert a vallás vakká tesz. Ha tudná a lány, miket művelnek a Vatikánban, leesne az álla. De mindenki járjon utána. Én biztos nem várnék házasságig, mert mi van, ha nem passzolunk a szexben, meg eleve rohadt nagy az étvágyam.
2015. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem várnék házasságig. Megpróbálnám vele, idővel lehet oldódik a szigorú neveltetése és belátja, hogy az élet nem így működik. Rosszabb esetben majd megtapasztalja, de akkor már bánhatja.
2015. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elveszed és a szex nem működik, mit teszel? Amúgy sem a középkor Itáliájában élünk!
2015. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnék házasságig, szó sem lehet róla.


A te döntésed, hogy belemész-e vagy sem.

2015. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Áh úgyse bírja ki addig, próbáld meg.vagy vedd feleségül.
2015. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
őNem kezdenék nagyon vallásos nővel. Már megpróbáltam, nem működik. Én tiszteletben tartottam az ő meggyőződését, és tulajdonképpen ő is az enyémet, de a szíve mélyén mégiscsak egy hitetlen kutya voltam.
2015. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Értsd meg, miért gondolja így. Hátha Neked is megjön az eszed. Mert a vallásosság azt jelenti, hogy személyes meggyőződésem alapján betartok szabályokat. Ezeknek van értelme, csak nem engedi az ösztöneimet kiélni. Miért is vár a házasságig:

-mert a házasságban adjuk egymásnak magunkat teljesen - Te hányszor akarod magadat a másoknak adni, és hány embernek?

-mert a hűség miként lesz jelen, ha addig sem bírod ki?

-mert mit kapsz a házasságban, ha mindent megkaptál előtte?


Ha ezeket érted, és szereted, akkor nem okoz gondot várni. Ha nem, akkor meg hagyd békén őt! :)


Balu

2015. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: "Te hányszor akarod magadat a másoknak adni, és hány embernek?"


Te, még senki sem kopott el, hogy teljes szívvel odaadta magát egy másik embernek. Sőt ha hiszed ha nem, én még fejlődtem is általa.


A vallási előírásoknak nagy része jóakaratú, csakhogy a régi körülmények között volt működő, ma már káros. Például ma már lehet gumit kapni.

2015. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Nos, a biblia sehol sem állítja azt ,hogy a házasság előtti/nélküli szex és a maszturbálás bűn lenne.


A "paráznaság" szó alatt a valódi szexualitással kapcsolatos bűnöket kell érteni.

2015. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!