Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn ennyire kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn ennyire kevés a normális komoly kapcsolatot akaró pasi?

Figyelt kérdés

Nőként regisztráltam egy társkeresőre (elismert fizetős) 20 pasival beszélgettem. Cseles módon próbáltam kiszedni, mi a célja, van -e valakije (úgy izgat a szex, hogy ha van valakije, mert így izgalmasabb)

20 pasi közül

9 szingli volt, de csak szexet akart

3 komoly kapcsolatot akart

a többinek vagy felesége volt, vagy párja volt.


Nyilván ez nem egy reprezentatív felmérés volt, de egy azért mutat dolgokat.


2015. okt. 29. 15:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire kevés. Sajnos.


Az már más kérdés, hogy a normális, komoly kapcsolatot akaró pasi nem foglalt, mint ahogy te keresed.


De tényleg szomorú, hogy ilyen kevés ember van fenn, akivel érdemes beszélgetni. Én is megjártam a hadak útját, mire találtam egy rendes férfit társkeresőn, de megérte. Nagyon! :)

2015. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hmm, kreatív, de most akkor te ismerkedsz, vagy felmérsz? :)


De igen, ennyire kevés.


24/F, aki amúgy komoly kapcsolatot keres

2015. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2.Csak felmértem :)
2015. okt. 29. 15:29
 4/25 anonim ***** válasza:
tehát 15%-ban normális pasikat fogtál ki. Ez talán annyira rossz arány lenne?
2015. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem ennyire fekete, vagy fehér a helyzet...

A házas pasik között is akad olyan, aki azért keresgél, mert ha találna valakit, kilépne... (nem mondom, hogy ez a jó hozzáállás, de van ilyen is). Például van több olyan ismerősöm is, aki még házasként társkeresőzött, aztán menet közben lezajlott a különköltözés, válás is.

A csak szexet akarók között is lehet olyan, aki nyitott a komoly kapcsolat kialakulására, ha éppen úgy alakul, de amíg nem találja meg az igazit, addig is a vágyai kielégítésére törekszik.

Nekem a magam részéről a legrosszabb tapasztalatom azokkal van, akik első pillanattól komoly kapcsolatban gondolkodtak, mert nekik sokszor mindegy, hogy ki, csak legyen valaki...

2015. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 MolotovPunk ***** válasza:

Nem hiszem,hogy te is társat keresni mentél oda,csak hajtott a kíváncsiság. :D

De amúgy részben értelek.És mi van a 3 pasival aki komoly kapcsolatot akart?Lehet azok nem ütik meg a mércét?

Háát akkor így jártál... XD

2015. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5. Látom próbálod védeni a férfiakat, de azért ez most elég gyengén sikerült...köszönjük :)
2015. okt. 29. 15:33
 8/25 MolotovPunk ***** válasza:

Az ötös válaszolónak meg igaza van.

Nekem is volt már olyan életem során,hogy egy kapcsolat teljesen lazának indult,aztán komoly kapcsolat lett belőle.

2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 MolotovPunk ***** válasza:

Nőtől és pasitól függetlenül,aki pedig görcsösen keresi a komoly kapcsolatot az balf*asz.

Néha laza kapcsolatból is lehet komolyabb.

2015. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Néha laza kapcsolatból is lehet komolyabb."


Az a néha elég néha :)

2015. okt. 29. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!