Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha képcsere után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha képcsere után a nő csak annyit mond "köszönöm"?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi jót. :D
2015. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kapsz valamit, akkor megköszönöd és mégy a dolgodra. Csak akkor mondasz még valamit hozzá, ha a vártnál jobban felkeltette az érdeklődésedet. Ha nem, akkor ennyi volt...
2015. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lapos a beszélgetés.
2015. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felesleges ilyen nővel tovább ismerkedni aki ezt mondja,mert úgyse vagyok az esete?
2015. okt. 30. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak megköszöni illedelmes, de általában hozzá szokták írni, hogy te is jól nézel ki,amennyiben te megdícsérted már az ő fotóját!


Nem lehet tudni.

2015. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam semmit nem jelentene, ugyanis személyesen szoktam kialakítani a benyomásom a másikról, nem egy kétdimenziós lenyomat alapján. A kép csak arra jó, hogy felismerjem, ha találkozunk.
2015. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam erőltetni a képcserét, ha beszélgetek valakivel, ha mégis cserélünk képet, nekem csak annyit jelent, hogy tudom, ki ül a másik oldalon. Ha ebből a beszélgetőpartner valami többet vár, esetleg megakad részéről a beszélgetés, akkor rossz embert fogott ki személyemben, mert én is kb. ennyit mondok, hogy köszönöm, nem fogok egy képet kivesézni, max. akkor kérdezek vissza, ha valami eszembe jut róla. Pl. ha látom, hogy olyan helyen készült, ahol én is jártam már, illetve ha a másik fél kifejezetten kéri, hogy mondjak véleményt, akkor mondok valamit.
2015. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!