Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg, hogy nem az elutasítással van a gond?

Figyelt kérdés

Hanem azzal, AHOGY elutasítanak.

Azt állítják, hogy ha egy rendes pasit elutasítanak, akkor máris lehull a lepel és kiderül, hogy egy retkes suttyó az illető, holott nem az elutasítás tette őket olyanná, hanem annak a mikéntje. Rengeteg olyan férfit láttam már és ismerek is, akiket számtalanszor utasítottak el és mégse lettek parasztok, saját bevallásuk szerint azért, mert a nő rendes volt velük és nem küldte el a halál péniszére őket, hanem elmagyarázta érthetően hogy miért nem működne a dolog. Ismerek olyanokat is, akiket elég tapír módon koptattak le és valóban begorombultak utána, hisz ki ne lenne pokróc, ha éppen aznap közölte velük egy nő, hogy takarodjanak vissza az anyjukba. Persze mindig megy a mentegetőzés, hogy "há de én rendes vótam vele és nem küddtem el őtet ge€ibe", mindezt úgy, hogy fel se fogják mennyire megbántották a férfit.


*SPOILER ALERT*


A férfiaknak is vannak érzéseik, őket is meg lehet bántani. Tudom, ez sokaknak meglepő, de higgyetek nekem kétkedő barátaim, ez így van.


2015. nov. 1. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem te menjél inkább papnak.
2015. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Milyen elutasításokat kaptál?

Milyen elutasítást tartasz elfogadhatónak, ami nem esik rosszul?

2015. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3: Igazat kell adjak a csajnak, ahogy kitálal. Érdemes még a vidi alatt a kommenteket is olvasgatni:


"Manapság a lányokra rá se lehet nézni, mert direkt elfordítja a fejét."


"Jól elmonják, hogy a férfi így udvaroljon, meg amúgy, meg ilyen elvárási lista, meg olyan. Na de mire föl? Egy vadidegennek az utcán nehogy már udvarolgassak."


"Javítanám a hölgyet. Nemcsak a harmincas hanem már a tizen-huszonéves lányoknak is elvárásaik vannak. Hú tudnátok milyen elvárásaik!"

2015. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem egyszer szólított meg srác. Valami olyan szöveggel, hogy szia, nagyon tetszel, nincs kedved meginni valamit? Mivel párkapcsolatban éltem, élek, ezért nem mondhattam illetve nem is akartam emiatt igent mondani a felkérésre, így próbáltam kedves és udvarias lenni. "Szia, ne haragudj, de van barátom." Még mosolyogtam is. Erre mit kaptam? Leköpött és büdös r.*bancnak hívott. Soha az életbe nem éreztem ennyire megalázva magam azért, mert igazat mondtam és kedves próbáltam lenni. Azóta még akkor se próbálok szemkontaktust felvenni ha éppen szingli vagyok. És tény, emiatt esélyt se adok az utcán ismerkedőknek. Ez a srác is jól szituáltnak, kedvesnek tűnt, még tetszett is volna... Lehajtott fejjel, fülhallgatóval közlekedem legtöbbször.
2015. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
# 5: Az a srác tényleg bunkó volt. De egy rossz tapasztalat miatt esélyt sem adsz másoknak? Simán lehet, hogy sok kedves férfit is elutasítasz az egy bunkó miatt.
2015. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Elutasítások rendje:


1.A nagyon tahó: ezt nem kell jellemezni

2.A szándékosan hangos

3.A hazudozós "barátom van2 miközben mindenki tudja, hogy nem...

4.A hazudozós 2 aki "amúgy helyes vagy" (a tegnapi hányásomhoz képez

5.A vakeroló "há' mossokdógómvan"

6.Aki nem is reagál

7.Aki belemegy, lehúz aztán utána az 1 vagy a 4.

2015. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Engem a múltkor 6 óra fűzés után nagyon kedvesen utasított el a csaj.

”nem adom meg a számom, meg a nevem, és nem jelölök be senkit a facebookon, mert a volt barátom hónapokig zaklatot. Meg te túl kedves srác vagy, ezért nrm jössz be.” Ekkor tényleg lefagyot az agyam. De legalább nem kűldött el a k.r.va anyámba mint a többi nő! Mondjuk egész este fizettem a piáját:)

2015. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
AHahaha :D:D 8-as :D:D Magam alá ürítek, ez milyen már 6 óra után :D:D
2015. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg pasas van, aki a kulturált visszautasításra is tahó módon reagál. Azt hiszi, azért, mert nem "jó a segged, kő kóla?" szöveggel megy, a nőnek már a karjaiba kellene vetnie magát... aztán amikor jön a koppanás, akkor jönnek a következők:

- te tuti leszbikus vagy

- nagy az arcod, örülhetnél, hogy vki meg akar dugni

- hazudós r....c (ha azt mondja, van párja)

- amúgy tök ronda vagy

- miattad leszek öngyilkos

2016. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!