Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahol interneten (ingyenesen! ) ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig az összes oldal amivel találkoztam pénzbeszedéssel foglalkozik! 27/f
2015. nov. 2. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A love.hu például nem fizetős, csak ha VIP tagságot akarsz.
2015. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen ingyenes: [link]


Ezen pedig minden nap 2 emberrel levelezhetsz ingyen: [link]

2015. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedj tematikus fórumokon (pl. ha érdekelnek az animék, akkor animés fórumon).


Ha társkeresőn akarsz ismerkedni, havi 1-2 ezer Ft nem sok pénz egy prémium tagságért sem. A társkereső oldalak sem ingyenes szeretetszolgálatként jöttek létre, hanem sok kezdőtőke van beléjük fektetve, fenntartani sem olcsó őket és ezért profitot akarnak termelni. :D


De a pl. Badoo (illetve a "klónja" a Twoo) vagy a Tinder ingyenesen is működőképes.

2015. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

eropolis-on 500.- egy hónap, annak bele kell férni :-P :-D


De egyébként egy rakás helyen lehet ... majd minden társkeresőnek vannak korlátozott szolgáltatásai ingyen, amivel azért el lehet boldogulni.

2015. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem elég gusztustalan, hogy nem akarsz a párkeresésért pénzt fizetni. Legyen ingyen, mi? Miért is drága neked havi 1-2 ezer forint a társkeresésért? Mire költesz te havi 1-2 ezer forintnál többet? Mert amikre igen, azok neked akkor sokkal fontosabbak, mint a pártalálás.


Én fél évig voltam fizetős társkeresőn! Havi 1500 ft volt kb. Az idő alatt:

-1 lány a tartós barátnőm azóta is, közel egy éve

-Lefeküdtem 3 lánnyal az oldalról

-Csókolóztam kb. 10-zel a randikon

-randiztam vagy 15 lánnya

-visszaírt nekem vagy 40

-írtam vagy 100 lánynak


Most komolyan. Ti akik nem akartok ezekért fizetni. Ennyire nem fontos nektek akkor az hogy találjatok magatoknak valakit? Mennyi pénzt ba-.sztok el havonta milyen sok dologra. Mondjuk piára vagy chipsre, számítógépre vagy edzésre költötök havi 2 ezret? Gondolom ezek közül erre-arra igen. De ezek akkor fontosabbak nektek, mint a szerelem megtalálása, mert arra meg nem költenétek ennyi pénzt. Nem értelek titeket. Simán kicsengettem havi 1500-at és a fentiek jöttek össze általa. Mi bajotok van a fizetéssel?

22/F

2015. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A randihely.hu például ingyenes. Mi a férjemmel ott ismerkedtünk meg. Én 6 hónapig voltam fent, 4 pasival randiztam korábban. Ő 2 hete volt fent amikor megismerkedtünk, mással nem találkozott. 4 éve vagyunk házasok, és ingyen volt:)
2015. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Én meg azt tartom gusztustalannak , hogy még ebből is pénzt csinálnak! Már csak elvekből se adok érte pénzt, még ha 500 Ft-ot kérnének egy évre akkor se.....
2015. nov. 3. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ne használd a társkereső oldalakat, nem kötelező, élőben lehet ismerkedni ingyen is. Ha használod őket, akkor viszont igénybe veszel egy szolgáltatást, amiért legtöbbször szokás fizetni (legalábbis ha színvonalasabb kiszolgálást akarsz).
2015. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt az oldal valaki fizetésért leprogramozta, megtervezte, az üzemeltető fizet a hostingért, a szerverekért, fizeti a rendszergazdát, az adminisztrátorokat. Mégis miből gondolod, hogy ez neked alanyi jogon jár? Azért van a világ, hogy a téged kiszolgáljon?

Egyébként ha buliban ismerkednél, akkor nem fizeted ki a belépőt, mert neked jár, hogy oda bemenj ismerkedni??

2015. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!