Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni, hogy lenne-e esélyem egy srácnál anélkül, hogy randira hívnám?

Figyelt kérdés
Mert ahhoz nyuszi vagyok. 20-as éveink elején járunk mindketten, évfolyamtársam egyetemen. Köszönő viszonyban vagyunk, de ritkán beszélünk hosszabban.

2015. nov. 3. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor beszélgessetek hosszabban, aztán majd kiderül.
2015. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
kérdezd meg bejövök neked? ennyi.... de élet képtelen ezek a mai fiatalok.....
2015. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy-két szex után kiderül.
2015. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
"Hello. Te figyu, nagyon szimpatikus vagy és szeretnélek jobban megismerni."
2015. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Legyél olyan rámenős,mint az 1. válaszoló.De vigyázz,ne ess át a ló túloldalára,mert akkor olyan rib. leszel,mint ő.:P
2015. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha akar valamit tőled, akkor tesz érte, aki nem, az nem is érdemes semmire mert akkor másban is ilyen bátortalan. Barátkozz vele, de hagyd hogy ő tegye meg az első lépést. Olvasd ki a jelekből, hogy van-e vonzalom, nem nagy tudomány lehet látni még az is látja aki hülye hozzá.
2015. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Az a baj, hogy eleinte kicsit elutasítóan viselkedtem vele, mert irritált a stílusa, elég pimasz tud lenni. Akkor úgy tűnt, hogy tetszehetek neki. Azóta megismertem más oldalait is. Most is sokat figyel rám, ha beszélgetünk annyira rám figyel, hogy szinte már zavar. Viszont mégsem tudom eldönteni, mert lehet, hogy én vagyok a hülye hozzá, de nem egyszerű.


Fura lenne neki azt mondanom, hogy "nagyon szimpatikus vagy" stb., de lehet, hogy megpróbálom, mert nagyon bánni fogom, ha nem teszem meg. :/

2015. nov. 3. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Tereld arra a témát, hogy neki milyen lányok tetszenek, és közben mosolyogj rá kihívóan :)
2015. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kiss Gerzson válasza:
Apró jelzéseket kell adni. Például mosolyogj vissza, ha rád mosolygott, vagy nézz hosszan a szemébe. Ha bátrabb vagy, beszélgetéskor vagy búcsúzáskor érj hozzá egy picit, mondjuk a karján. Egyébként a leírtak alapján szinte biztos vagyok abban, hogy te is tetszel neki, de ő sem mer kezdeményezni.
2015. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!