Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány barátaim mind pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány barátaim mind pozitív véleménnyel vannak rólam és állandóan kihangsúlyozzák, hogy a külsőm nem jelenthet problémát, de akkor miért nincs barátnőm vagy egyáltalán olyan lány, akit érdeklek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a sors. Egyesek többet, mások kevesebbet kapnak.
2015. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hazudnak neked. Ha valóban pozitív véleménnyel lennének a külsődről, akkor nem a "barátaid" akarnának lenni.

Ez már nagyon régi és jól bevált lepattintós szövege a csajoknak, hogy: "-Jóképű fiú vagy, de nekem nem vagy az esetem", "Jól nézel ki, nem a külsőddel van a gond", "Ilyen külsővel biztos könnyen találsz párt, csak nekem nem jössz be" és hasonlók.

2015. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kép? :)
2015. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, hazudnak. nem jössz be nekeik, úgy tűnik másoknak sem nagyon. üdv a klubban.
2015. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a külsőn múlik. Van egy barátom aki jól néz ki, de nagyon rossz a dumája, ez is nagyon fontos, hogy hogy adod elő magad milyen a stílusod. Szerintem a legjobb az , ha nem erőlködsz és nem mondasz pl fura csajozós dumákat, hanem csak magadat adod, akkor előbb-utóbb találsz valakit. :)
2015. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző, ne hülysékedj !!!



"Nem csak a külsőn múlik."


aki nem jön be, az max csak barát lehet, az élet ezt mutatja, eleve nem úgy álltok hozzá, hogy még lehet valami.



"fontos, hogy hogy adod elő magad milyen a stílusod."


hablaty. lehet akármilyen "stílusa" valakinek ha nem jön be az illető, nem jössz vele össze, max 1 jó barát lesz/marad. friendzone !



"Szerintem a legjobb az , ha nem erőlködsz és nem mondasz pl fura csajozós dumákat, hanem csak magadat adod, akkor előbb-utóbb találsz valakit. :)"



hiába adja valaki magát, ha az nem kell. vagy nem tőle kell.



az élet helyzetei (sajnos) nem téged igazolnak.

2015. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom utolsó, de azt hiszem félreértettél. Természetesen a külső is számít, de nem csak az, én ezt mondtam. És hiába nézel ki jól ha bunkó vagy (kivéve azoknál a lányoknál akiknek valamiért ez jön be) vagy például a nagyon nyomulós stlíus sem nyerő és tényleg nem mindegy hogy prezentálod magad. És nyilván magadat kell adnod ha eljátszod hogy más vagy és valakinek az tetszik meg, nem pedig te ,az elég baj.
2015. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És nyilván magadat kell adnod ha eljátszod hogy más vagy és valakinek az tetszik meg, nem pedig te ,az elég baj."



az emberek többnyire azért játsszák meg magukat, mert akik valójában, az nem kell senkinek. nem azért mert gázok, hanem mert az igények az egekbe szöktek, és a hétköznapi ember nem Channing Tatum.


azt vettem észre, hogy az élet összes területén, egyre és egyre többet kell tenni (fizetni) ugyanazért.

2015. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!