Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek egy jó páran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egy jó páran azzal, hogy a nőknek nem szabad elmondani, ha valaki nem volt még sikeres párkeresésben?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezeket a megmondó embereket meg ezt az állandó tapasztalataimból kiinduló dolgokat. Párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és ez sokkal könyebb, mint valami kényszeres primitív történetet kitalálni. Most őszintén ez miért jó miért nem meritek felvállalni magatokat? Nem tök mindegy mennyi kapcsolatotok volt? Az már a múlté jelenben kell élni. Tapasztalatoktól senki se lesz ügyesebb se párkapcsolat terén se szex terén ehhez összekell csiszolódnia a két félnek, ehez nem kell 5-6 nő utána meg király lesz minden ez olyan primitív gondolkodásra utal. Ugyanez van a személyiség fejlődésnél és önbizalomnak nem a külső visszajelzésekre kell várni hanem magunkat kell fejleszteni rendbe rakni.
2015. nov. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a kérdést nem lehet értékelni. Egyetértek maximálisan.
2015. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%

Az eredeti kérdésre nem válaszolnék, csak az alábbi mondatra reagálnék:


"Tapasztalatoktól senki se lesz ügyesebb se párkapcsolat terén se szex terén ehhez összekell csiszolódnia a két félnek, ehez nem kell 5-6 nő utána meg király lesz minden ez olyan primitív gondolkodásra utal."


Nekem ebből gyanús, hogy sosem volt kapcsolatod. Nagyon sokat számít a tapasztalat, meg kell érteni a másik felet, tudni kell, hogy a másik nem miben más, kezelni a konfliktusokat, stb. Szexnél még nyilvánvalóbb a tapasztalat értéke.


A jó hír viszont, hogy attól, hogy valakinek sok partnere volt és hosszú időn át párkapcsolatban volt, nem biztos, hogy tényleg szerzett tapasztalatot és jó szerető, mert például nem figyel igazán a párjára, nincs benne empátia, odaadás, a kapcsolatai inkább fizikai együttlétről szóltak, nem intimitásról, lelki kapcsolatról. Szóval ne csüggedj el, a nagymenő nőcsábászokhoz képest nem biztos, hogy akkora hátrányban vagy. :)

2015. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%

Ezt a nőktől kérdezd meg legyél szíves,hogy ők miért viszonyulnak úgy a dolgokhoz,hogy ezért elítélnek férfiakat...

24/F

2015. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gyűlöltem, mikor megkérdezte egy pasi, h éltem-e együtt már férfivel? Egy időben folyamatosan nekem szegezték a kérdést, mert állítólag ez sokat elmond arról, h mennyire akarok komoly kapcsolatot. Miután elmondtam, h nem, megmondták, h ők olyannal nem lennének, aki még nem élt együtt mással, mert nem tudja, milyen az. WTF?

Ha minden férfi így gondolkodna, akkor egy nő sem költözhetett volna össze egy férfival sem, mert soha, senkinél sem tudná elezdeni. :D

Olyan, mint a munkakeresés. Legyél fiatal, és legyen tapasztalatod. De ha fiatal vagy, nem vesznek fel, mert nincs tapasztalatod, így sehová sem vesznek fel. De így meg h szerzel tapasztalatot?

2015. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ehez az egészhez csak józan paraszti ész kell és jelenben kell élni magabiztosan. Sok mindent felül ír a szerelem az érzelmek és a múlt szele köddé válik.
2015. nov. 15. 13:52
 6/41 anonim ***** válasza:
az őszinteség egy mumus.
2015. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Azért az elmondható, hog sok lány csak ezért utasítja el a pasit, és a visszautasítás elkerülés érdekében, a pasi mást mond.
2015. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
39%

Én is elutasítottam már férfit azért, mert 0 párkapcsolati tapasztalata volt. De ha elkezdett volna hazudozni, akkor is 0 kapcsolati tapasztalata lett volna, és ez úgyis kiderült volna, ezért felesleges hazudozni, vetíteni.

Nekem az is visszatetsző, ha valakinek akárhány kapcsolata volt, de mindig a másik a hibás...

A mostani páromnak előttem 2 barátnője volt, nem túl nagy tapasztalata, de azt láttam, hogy igyekszik tanulni a hibákból és fejlődni. Nekem ez pont elég volt.

2015. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
szép dolog az igazság, de sokszor csúnya!
2015. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

# 4: Tudod, én nőként "várom el", hogy a páromnak legyen együttélő, hosszabb távú párkapcsolati tapasztalata. Amikor még nekem nem volt, akkor nem vártam el, de ez olyan, mint amikor egy nyelvtanfolyamon a csoport egyik része még teljesen kezdő, a másik része meg már jól beszéli a nyelvet, szeretne már haladni, nem leragadni az alapoknál. Az a jó, ha hasonló tapasztalati hátterű emberek kerülnek össze.

Nem mindenki várja el az ilyen tapasztalatot, csak azok, akik már rendelkeznek ilyen tapasztalattal. Aki 10 évet lehúzott egy másik emberrel, az nem akarja újra az "alapoknál" kezdeni, ez szerintem teljesen érthető.

2015. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!