Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon jóval kevesebb az olyan férfi, aki komoly kapcsolatot akar, mint nő?

Figyelt kérdés
Minden társkeresőn dupla annyi férfi van mint nő ez igaz. Viszont szerintem az ottani nők legtöbbje komoly kapcsolatot akar a pasik meg lazát. Tehát ha egy nő társkeresőn komoly kapcsolatot akar akkor sokkal nehezebb dolguk van
2015. nov. 18. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok szexkapcsolatom volt társkeresőkről, pedig alapvetően monogám lennék ... de ezek a nők csak azt akarták tőlem :-(
2015. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rondább vagy átlagosabb férfiak közül több akar komolyat, mint a jóképűek közül.
2015. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. :)

Én inkább azt tapasztaltam, hogy a nagyon nyomulósak a szexre mennek. Akikkel meg akár hetekig is elbeszélgetek, vagy a szexre mennek és úgy látták nem tudnak engem elég gyorsan behálózni, vagy nem akartak semmit amúgy, csak unatkoztak, vagy összejött valaki mással... mindenesetre a helyes, értelmes beszélgetőpartnerek nekem eddig lekoptak. Van, akivel találkoztam, ebből egy nem tükrözte a valóságot, eggyel barátok lettünk, eggyel meg nem tudom mi volt a helyzet... jól alakult a randi, aztán mégsem folytatódott :) Jelenleg itt tartok.

2015. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Szerintem sokan ezeket az oldalakt kiegészítésre használják, éppen unatkoznak, vagy nincs valaki a láthatáron. A másik ugye a szexpartner keresésre.

Nem tudom ez a másik nem számára milyen, én nőként a már fentebb írtakat tapasztaltam.

2015. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!