Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőcsábász srácok. Történetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász srácok. Történetekre, titkokra vagyok kíváncsi. Akár privátban, de valaki segít? Csak olyan írjon aki nem humbukol, őszinteséget várok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok ocsmány meg semmi egyéb problémám sincs, de a gyerekkoromból rámragadt valami, ami miatt a mai napig nem bírom magam rávenni a céltudatos ismerkedésre. Hozzátenném hogy nem mennyiségre, hanem minőségre megyek. Nagyobb elvárásom nincs a lányok felé, mint amit én is nyújtani tudok. Hogy a lányok se maradjanak ki, kit hogy szedtek már fel? Konkrétumokra vagyok kíváncsi, Közhelyes, általánosítós marhaságokat mellőzzük ha lehet. Mint írtam akár privátban is, ha valaki nem szeretné hogy ráismerjenek. 20f

2015. nov. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A titok, azért titok, hogy ne mondjuk el :-P
2015. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért privátban :D
2015. nov. 18. 17:04
 3/6 A kérdező kommentje:
1 csajt akarok, nem előled elszedni. ne parázz XD
2015. nov. 18. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

En mindig szorakozohelyen ismerkedtem, ott szedtek fel a pasik. :D Mindig kineztem valakit, szemeztem vele, odajott, tancoltunk, csok stb. De 90%-uk nem keresett utana, igy nem lett belole kapcsolat.

Volt koztuk olyan, aki ravett olyasmire is, amire amugy nem vagyok kaphato, mert lyukat beszelt a hasamba. Vele ossze is jottem, egy igazi dumagep. :)


24l

2015. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a tettek mezeje az én terpem :D nem volna hozzám illő a dumatenger
2015. nov. 18. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
ha irsz a célszemélyröl pár sort akkor esetleg megmondom tudok e segiteni. Kora, foglalkozása, stilusa érdekelne. Meg ami fontos lehet
2016. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!