Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a nagyon divatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nagyon divatosan öltözött, kisminkelt lányoktól/nőktől?

Figyelt kérdés

A külsőmre nem panaszkodhatok, mert amúgy jóképűnek mondott, 2 méteres, sportos alkatú vagyok és a sikereim és az utcai "megnézések" alapján úgy érzem sok lánynak tetszem. Átlagosan jól, szépen, néha elegánsan próbálok öltözködni, de drága ruháim nincsenek, pl 2000 forintos pólókat/ingeket, 5-6 ezres nadrágokat, vagy 7-8 ezres cipőket hordok.


De félek kezdeményezni a nagyon divatoson öltözött és "tisztességesen" kisminkelt lányoknál, mert úgy érzem mivel nekem nem olyan jó a ruhatáram mint nekik és nem foglalkozom egy nap annyit a külsőmmel mint ők, ezért nem tetszenék nekik. Sokszor még akkor is így van ez, ha egy-egy ilyen lány látványosan megnéz magának és gondolom bejövök neki.


Mitől van ez meg bennem? Emiatt inkább az egyszerűbb ruházatú és kevesebb sminket használó lányoknál próbálkozok általában.


2015. nov. 19. 11:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Sz..r az önértékelésed :)

Ne aggódj, én is tartok tőlük, ugyan lány vagyok, de mégis. Rossz szokás azt gondolni, hogy aki jobban néz ki valamilyen szempontból, az le is nézi a másikat. Nem így van. A nők főként magukért öltözködnek, ők akarják jól érezni magukat a bőrükben.

Ruhában pedig nem feltétlenül a pénz a lényeg.Az egész ruházatodban elég egy jobban szabott ruhadarab, hogy a többi feldobja. És ahogy írtam, a szabás a lényeg. Ha nem rongyolódik rajtad a gatya, nem túl nagy, és megfelelő hosszúságú, nem pecsétes, vagy bolyhos akkor már rendben van.

Ha van egy jó gatyád, bármilyen egyszerű ing vagy jól szabott sötét (lehetőleg minta nélküli) póló jól néz ki vele.

Őszintén szólva a zakó szerintem sok lány gyengéje, ha passzol színében a cipőhöz vagy a cipő a felsőruházat bármely tagjához (ami lehet bármilyen egyszerű, de lehetőleg nem sportcipő) akkor már kész is a varázslat.

2015. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%

#1


Hát azért van egy "szépcsaj" réteg akik előszeretettel nézik le a saját írásmodjuk szerinti "csúnyácskahhh" lányokat a ronda srácokat meg főleg. Ők azok a régi "fleghamahh" lányok a myvip-ről.

2015. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
mert egy punci vagy azért
2015. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Na, akkor most azt képzeld el, hogy az milyen, hogy akárhányszor egy ilyen csaj rád néz, olyan fejjel fordul el azonnal, mintha egy darab sz**t látott volna, és most döntsd el, hogy van-e okod panaszkodni.
2015. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

#3


"Lögd ide ja a sőőőőrt"

2015. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Azért ne essünk át a ló túloldalára.2 méter az már nagyon sok,nem szép.
2015. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a gond, h átvered a kevésbé kisminkelt, egyszerűbb külsejű csajokat azzal, h próbálkozol náluk, összejössz velük és közben mindig egy feltűnőbb csajra csorog a nyálad.
2015. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Tudom hogy férfi vagy, és f@ssz@l gondolkodsz, de akkor is, hát nehogy már... Tudom hogy a belső értékek már rég nem számítanak senkinek, de komolyan ott tartunk hogy már nem is kinézet, hanem RUHA ÉS SMINK alapján választanak a férfiak? És mi van ha leveszi a drága, divatos ruhát, és lemossa a profi sminket? Ott állsz valakivel aki se külsőleg, se belsőleg nem vonz. Akkor mi lessz? Kimész a fürdőbe megd*gn* a szennyes ruháit meg a sminkkészletét? Hát röhelyes....
2015. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
8, ez pont hogy nem felszínesség. Az, hogy valaki hogyan van felöltözve, sokat elárul a személyiségéről.
2015. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%

"tisztességesen" kisminkelt....hát besz@rok.... Akin kevés smink van, ne adj Isten semennyi, az valami tisztességtelen korcs, mi? Az emberiség mocska, pfujj. Ha van pénzed (vagy a szüleidnek) drága ruhára és tudsz egy szép arcot festeni a fejedre, akkor ember vagy? Akkor nő vagy? Amúgy nem? Az alábbi linket csak úgy a "tisztesség" kedvéért érdemes lenne megnézni.... (Csak hogy senki ne kapjon sokkot mikor megnyitja: egyik lányon sincsen smink, és a ruhájuk is egyszerű, vagy nem is látszik. Kész katasztrófa! Vigyázat!)


[link]

2015. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!