Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csodának számítana ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csodának számítana ha egy ilyen férfi találna egy átlagos párt magának és meg is tudná tartani azt a lányt?

Figyelt kérdés
Határozatlan, félénk, pocakos, átlagos, szemüveges,kis pénisz gyors tüzelő kevés jövedelem . Viszont kedves nagyon okos vicces jószívű empatikus Odaadó türelmes elfogadó
2015. nov. 20. 06:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3 hónapja keresem neten a párom de még semmi :-(
2015. nov. 20. 07:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfit nem fognak látni benned, legfeljebb lelki szemetes lehetsz ilyen tulajdonságokkal.

Még bulizni sem akarnának veled így.

2015. nov. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És vannak olyan nők akiknek fontosabb hogy lelki társuk legyen mellettük mint férfi?
2015. nov. 20. 07:15
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem átlagos hanem átlag alatti. Engem ott vesztettél el, hogy gyorstüzelő. Mert ha egy pasi nem egy adonisz de jó vele a szex, az okés. De igazából mit tudsz nyújtani egy nőnek amiért férfiként tudna rád nézni? A sima baráti kapcsolataimban empatikusak, elfogadóak vagyunk egymással, továbbá remekül elbeszélgetünk, okosan és viccesen. Tehát lehetnél a baráti társaságom tagja. De ahhoz, hogy több legyél valaki számára mint egy barát, neked is többet kell nyújtanod.

Nem érdekel,hogy valaki mennyire jóképű vagy mennyi pénze van, de legyen határozott és férfias és legyen jó vele a szex. Az én párom ilyen és lejjebb sosem adnám. Hiszen én is nőies vagyok és imádok lepedőt gyűrni. Ezek alapok.

2015. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, hadd kérdezzem meg:

ha te nem vagy hajlandó változtatni, akkor hogy várod el, hogy más lejjebb adja?

Abban, hogy én átlagos legyek, meló van!

Nem eszem kenyeret, tésztát, rizst, krumplit havonta egyszer.

Felülés, fekvőtámasz.

Szültem, húsz kiló plusszal zártam, tapsolós pin#val, és minden tüsszögésnél becsurgott.

Nem hiszem, hogy lenne második gyerek, ha ez ellen nem teszek.

Hahó! Intimtorna van férfiaknak is!

Amit leírtál magadról az nem más, mint a "lányok fiúbarátja".

Még egy apróság: a pocakkal komoly centiket veszítesz, nem csak optikailag. És ha amúgy se vagy egy Mr. Big akkor nagyon is számít!

Persze, kihasználhatod az eszed, legyél k#rva gazdag, Andy Vajnának bejött.

Persze csak ha nem zavar, hogy előjáték közben a csajod a pénztárcádra izgul.

2015. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az lenne a csoda, ha egyetlen napra abbahagyná ez a sok picsogó, férfinak csúfolt óriásbébi a rinyálást arról, hogy milyen szar nekik ez meg az....
2015. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen az a "tapsolós pin#" ?
2015. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Kitoltam rajta egy 4550 grammos gyereket.

Szerinted milyen? :D

2015. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Ezt egyébként én sem értem nőként, hogy mi játszódik ilyenkor le egy férfiben, mikor ennyire leírja magát. Ok, nem akar zsákbamacskát, nem hazudik, nyíltan bevallja a gyorstüzelést, stb negatív tulajdonságát. Igen, és? Ezzel minden oké? Ha ő ennyire leírja önmagát, mástól mit vár el?


Előttem egy hölgy írta, hogy szülés után ... igen, ezen én is keresztülmentem, mert önmagamnak is meg akartam felelni. És lehet rajta változtatni/javítani. Ha nagyon okos, akkor ezt a kérdezőnek is tudnia kell, vagy...csak lusta és kényelmes?


Először is önmagunkat tegyük rendbe, kívül, belül. Ezzel együtt fog jönni az önbizalom is, hisz saját magunk korlátait döntjük le. Határozottabbak, magabiztosabbak leszünk, ha az átlagos, pocakosból egy jó testfelépítésű, arányos pasit/nőt faragunk, közben bizony, az intim torna, ha szükséges. Jöhet a fodrász, egy új szemüveg, egy két jobb ruha, és máris jobb eséllyel lehet nekivágni a kalandnak.

2015. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyesmi?

[link]

Na de azt összevarrják, nem?

2015. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!