Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhely (disco, club)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhely (disco, club) vagy inkább bár? Mi a nyerő közeledés?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel Budapestre munka miatt.

Van itt rokon, így nem vadidegen a főváros, de ismeretségi kör még nem nagyon. Barátok eléggé szétszórtan élnek - bár nagyon is tartjuk a kapcsolatot (bowling, biliárd összejöveteleket tartunk legalább 3-4 havonta).


Tegnap elnéztem az egyik szórakozóhelyre, és valahogy azt tapasztaltam, hogy az egyedül érkező pasikat élből elutasítják a nők, még csak táncolni sem akarnak.


Vagy inkább a közeledés volt a probléma? Vidéken nem divat csak úgy berántani a nőt a táncparkettre, illik megkérdezni, hogy felkérheted-e. Itt a végére kezdtem észrevenni, hogy akik elkapták a derekát a nőnek vagy megfogták a fenekét, máris kaptak egy táncot, vagy többet is (csók). Mondjuk ezek a férfiak barátokkal jöttek, minimum 3-4 fős társasággal.


Illetve azt azért kb. sejtem, hogy egy ilyen discoban alkalmi kapcsolatnál nem jöhet létre több, de akkor ti nők, hol és hogyan veszitek jó néven egy pasi közeledését?

Bár, kávézó, csak úgy egy megállóban/utcán odamegy? Mi a szimpatikus nektek?


27/F



2015. nov. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz mert szórakozóhelyekre is járnak normális emberek persze azok nyilván nem azok akiket minden este letapiznak idegenek.


De tény, hogy egyedül elmenni egy discoba nem túl nyerő ötlet.

2015. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is szeretném tudni a választ mert sajnos engem is úgy neveltek, hogy ne qrvaként kezeljem a csajokat.
2015. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát tegnap nem vettem észre. Az egyik nő, akit fel akartam kérni, és nemet mondott, utána 3 különböző sráccal "táncolt" - igazából vonaglott előtte és minden részét letapizta a srácoknak, meg vezette a srác kezét a mellén meg a fenekén - , köztük egy 20 év körülivel. A nő lehetett vagy 28-30 körüli. Úgy saccoltam. És barátnőjével meg annak a pasijával jött, előttünk állt 2-vel a sorban bemenetelnél. ;) Már akkor kifigyeltem, hogy fel kellene majd kérni.
2015. nov. 22. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet annyit rontasz csak el, hogy rossz csajokhoz mész.

Úgy kell választani hogy ne lőjj mellé, hogy figyelj jól...

Zita épp feléd néz? Ez még nem győzelem! Légy résen!

Ehelyett inkább odamész? Eh-eh, ez vereség!

Reménykedj, hogy összejön így is...

2015. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!