Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem mellett nem marad energiám a társkeresésre, így hogy találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés
Az egyetem minden energiámat leszívja, nehéz szakra járok. Sokat kell bejárni, sok gyakorlat, beadandó feladat, zh-k folyamatosan. Semmi energiám nem marad. Hiányzik a gyengédség, a törődés az életemből. Másoknak akiknek már az egyetem előttről van párjuk, sokkal könnyebb dolguk van, mert ha hazamennek a párjuk várja őket, aki feltölti őket energiával. Rám meg csak egy üres ágy vár, amibe bedőlök és húzom a lóbőrt. Egyetem-Alvás-Egyetem-Alvás...ebből áll az életem. Van itt olyan esetleg aki nehéz szakra jár, és egyetem mellett mégis talált párt(?) ha igen hogy csinálta(?).

2015. nov. 25. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
És azok, akikkel együtt jársz órákra? Gyakorlatokon is jól meg lehet találni a közös hangot.
2015. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az évfolyamomon a lányok 80%-ának barátja van. A nekem tetszők között az összesnek, egy volt akiről azt hittem, h nincs neki, de amikor bejelöltem fb.-n, akkor láttam, h ő is kapcsolatban van.
2015. nov. 25. 22:27
 3/22 anonim ***** válasza:

Megértem a bánatod azzal, hogy leszívja az energiádat az egyetem, de egy kérdés: ha arra sincs időd, hogy pusztán találj egy párt, akkor arra lenne időd, hogy foglalkozz vele, ha megtaláltad?


Amúgy én például egy egyetemi bulin jöttem össze a mostani barátnőmmel.

2015. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is csak én lány vagyok.
2015. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az idő meg az energia két külön dolog.

Kb. napi 12 órát foglalkozom az egyetemmel, 7-et alszom, a maradék 5-ben meg csak ébren fekszem, ezt az 5öt simán tölthetném a barátnőmmel, ha lenne, arra viszont nincs már erőm, h ezt a kis pihenőidőmet társkereséssel töltsem.

2015. nov. 25. 22:37
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szívesen leírom neked üzenetben, hogy milyen szakra járok, ha nekem sikerült amellett párt találnom, akkor bárkinek sikerülhet, aki igazán akarja. Arra is volt időd, hogy ezt a kérdést kiírd ide...
2015. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már írtam. Időm van, energiám nincs. Most is itt fekszem az ágyamban a laptopommal.
2015. nov. 25. 22:41
 8/22 anonim ***** válasza:
Én orvosi mellett tudtam magamnak párt találni és van rá energiám- az előző hozzászóló vagyok. De te itt most kötekedni és siránkozni szeretnél, így nem lehet rajtad segíteni, mert nem akarod.
2015. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok kötekedni. Pusztán leírtam azt a tényt, h nincs energiám.

Neked ezek szerint van/volt, gondolom sokkal energikusabb vagy nálam, örülj neki.

Leginkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki ilyen helyzetben van/volt az honnan merítette az energiát.

2015. nov. 25. 23:08
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha energiát akarsz meríteni, akkor család, barátok, háziállat.

Vitaminokat is szedhetsz, illetve ami működni szokott az a jutalmazás. Amikor tettél valami jót (5-ösre megcsináltál egy nehéz tárgyat) vidd el magad vacsorázni egy jó helyre.

2015. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!