Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a barátnőtökről kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtökről kiderülne, hogy molesztálták gyerekkorában, hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Pár párkapcsolatom ráment erre,nem szeretném részletezni.

A lényeg az,hogy pont amiatt ,mert segíteni szerettek volna,és rosszul sült el.Megosszam vagy nem érdemes ez az adalékanyag az új kapcsolatomban?



2015. dec. 3. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ilyennel nem kezdenék kapcsolatot! gondolom a sex nem ment azért ment rá. egy párkapcsolat alapja a sex
2015. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En szakítottam mindig,mert frusztráltá tettek.Egeszséges libidóm van ...!
2015. dec. 3. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálnám érte és legszívesebben agyonverném aki bántotta. Viszont igyekeznék, hogy megmutassam neki, hogy az ilyesmit lehet élvezni is, türelmesen, és figyelmesen bánnék vele. Semmit sem erõltetnék.
2015. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most írta le h egészséges a libidója...

Szerintem a kérdező ezzel azt akarta mondani h a dolgot feldolgozta már amennyire egy ilyen dolgot fel lehet dolgozni és az aktuális párjától nem azt várná mint a közemberektől h másképp bánjanak vele emiatt...

Az ilyet én úgy kezelném h sehogy... Ha egy ideje együtt vagyunk és ezt a titkát megosztaná velem biztos h egy kis ideig másképp bánnék vele, míg meg nem emésztem a dolgot, de igyekeznék a továbbiakban úgy vele lenni mint a titka megosztása előtt...

2015. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

16:05-ös tehát akkor nem lennél közönbös hanem enyhe dühöt éreznél?Nekem ezzel van a gondom.Akinek eddig elmeséltem a történetem azt hitték védelmezni kell.Nem a molesztálás az igazi trauma,hanem az ha beléd magyarázzák milyen borzalmas dolgot tettek veled.Döntöttem nem osztom meg többet senkivel sem.

2015. dec. 3. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
most mit kell lepontozzni?
2015. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le :D
2015. dec. 3. 16:34
 8/11 opened paradise ***** válasza:

Ez a lánytól is függ.

Ha emiatt érzékenyebb,akkor óvatosabban,ha nem érződik semminél sem,akkor nem lenne ez a mindennapi téma.

Annak azért örülnék,hogy ezt megosztja velem.

2015. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem felizgatna. Perverz vagyok ez van
2015. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beteg vagy,nem perverz
2015. dec. 3. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!