Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok így elátkozva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok így elátkozva a párkapcsolat terén? Ennyire rossz ember lennék hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de egy pasinak se kellek. Egy pár randi után dobnak engem. Pedig vannak tőlem sokkal rosszabb emberek is, akik még is kellenek valakiknek. Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Miért éljek ha senkinek sem kellek?
2015. dec. 11. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.
2015. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj. :) 23/F
2015. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok.. Egy nőnek se kellettem eddig. Nincs ebből az egészből semmi...
2015. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Öngyilkoljuk meg magunkat együtt! :D
2015. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én életemnek sem lenne semmi értelme, pl ugyanez miatt, ha a munkámban, foglalkozásomban nem jutottunk volna előrébb az 5-10 évvel ezelőtti szintünkhöz képest, meg tán' még sikerül kicsit feljebb araszolni.


De másképpen.....

2015. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyere sírj a vállamon!
2015. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert ilyeneket kérdezel itt. (segítek: totál megválaszolhatatlant ennyiből)
2015. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :D

Én már lemondtam a párkapcsolatról 24 évesen.(F)

Nem tudok már elviselni az erőltetett dolgokat.

Nem tudom észlelni az apróbb jeleket, csak azokkal a lányokkal tudok kommunikálni akikre barátként tekintek vagy ők annak tekintenek. Nem tudok beszélgetést kezdeményezni, mert a legjobban ami mélybe taszít az a kudarc.

Elfoglaltam magam mással. Jövőre végzek az egyik műszaki egyetemen, mellette dolgozok. Így nulla szabadidőm. Aztán majd az idő hátha rendbe hoz.


Foglald el magad apróbb dolgokkal(főzz,filmezz), esetleg tanulj vagy hobbyként találj ki valamit.(ott is találkozol élőlényekkel)

Ne hagyd magad, hogy ilyen hülye gondolatok vezéreljenek, mint amit leírtál a végén. Amióta nem agyalok annyit a legapróbb dolgokon azóta a családom is azt mondja, hogy teljesen megváltoztam és érzem is, hogy boldogabb vagyok :)

2015. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megse dugnak? Akkor tényleg szar a helyzet.Így kép nélkül nehéz véleményt írni
2015. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez jó, péntek este itt rinyáltok hogy senkinek nem kelletek. Mit gondoltok mennyien fognak becsöngetni hozzátok, hogy szia, szeretnék veled ismerkedni?????

Lehet itt siránkozni meg sajnálgatni magatokat, meg a sebeiteket nyalogatni, de attól még semmi nem fog változni!

El kell menni közösségbe!! Nem a gép előtt rinyálni!

2015. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!