Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Hátrány, ha egy lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hátrány, ha egy lány is ugyanannyit keres titeket, ugyanannyit érdeklődik irántatok ismerkedős szakaszban, mint ti őt/ti iránta?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdésnek hangzik, de higgyétek el, nem az...:)

Sok fiú küzdeni szeret egy egyszavas válaszért is...


2015. dec. 12. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, sőt, inkább előny.
2015. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amennyit adok, annyit szeretek visszakapni is, nem tudom, h ki az a hülye, aki szeret harcolni egy egyszavasért, de köszönöm, én inkább megmaradok a sima normális beszélgetésnél. :)
2015. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küzdeni egy egyszavas válaszért? Ha nem érdeklődsz minimum annyira, amennyire én, esélytelen!
2015. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ti ezeket a gondolatokat honnan szülitek?
2015. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ki a rákos fsz mondta hogy élvezzük az egyszavas válaszokat? ez a hülyeség honnan lett kiszarva? és most nemtudom hogy mi a rosszabb. ha annyira ostoba vagy hogy 1 szónál többet nem tudsz írni, vagy ha tudnál, de inkább kócolod vele az idegrendszert. egyszavas válaszok istenem. szerinted ki szeret magából hülyét csinálni azzal hogy magában beszél gyakorlatilag? ilyen egyszavas válaszok után jön hogy már az ember kínjában olyanokat is leír amiket nem kellene csak hogy legyen téma, erre rámegy a bélyeg hogy hülye. vagy pl én meg bunkó vagyok, mert megkérdezem hogy komolyan ennyire üres a feje hogy csak ennyit tud belőle előkotorni. felnőtt párkapcsolatok XD felnőtt vagy, viselkedj úgy, ne dedózzál.
2015. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még valaki, aki nem tud szöveget értelmezni...:D

Szerinted miért írtam ki a kérdést? Mert én ezt látom... Ha én ugyanannyit írok neki és ugyanannyit keresem, akkor ő előbb-utóbb lelép. Ha valaki nem érdekel annyira és ezért alig írok neki valamit, akkor meg állandóan nyomatja a dumát és ezáltal hogy én nem írok sokszor még jobban tetszem neki...


De én ezt nem akarom, csak kérdeztem, hogy mit csináljak a nekem tetsző srácokkal, hogy ne unjanak meg?


És igen, vannak sokan akik szeretnek az egyszavasért küzdeni, vagy ha nem is szeretnek, megteszik, és még jobban vágynak a lányra, ami szerintem is tök gáz...

2015. dec. 13. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:
gonfolkoztál már azon hogy mindig csak egyoldalú az érdeklődés?
2015. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha magadat se érted akkor én hogy értselek?
2015. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha egyoldalú, akkor miért írnak rám? Valamiért meg kell gondolniuk magukat...
2015. dec. 13. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos begyűssz nekik szekszulájisan, ezt gyanítom, h ezért írogatnak, mert meg akarják nézni a nyílt sebet a lábad között, be akarják foltozni.


btw, ha idiótákkal beszélsz, akkor ne várj csodát, akkor nem lesz normális beszélgetésben részed. :)

az egyszavas válaszokat szeretők (sztem 1000%, h idióták) talán kihívást éreznek a dologban, azt gondolják, h többfelé is írogathatsz, és amilyen idióták azt hiszik, h majd ők fognak megtetszeni neked a sok idióta közül. Alig párszor írtam le azt, h idióta. :)

2015. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!