Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv! Miért van az egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Miért van az egy csomó esetben, hogy a társkeresőn egy magát "szolidan teltnek" beállító csaj a valóságban eléggé elhízott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem semmi bajom az olyan lányokkal, akiken van némi ballaszt, olyan 5-6 kiló felesleg, szerintem ennyivel még simán lehetnek szépek. Bevallom néha társkeresőzök, mert a suli mellett nehéz a barátnőzés, ilyenkor pedig sokszor szóba elegyedek magukat "kissé ducinak" vagy épp "szolidan teltnek" mondó nőkkel, amikor pedig eljön a képcsere ideje, akkor látom csak, hogy nem épp kissé telt, hanem keményen elhízott, legalább +10 kiló felesleggel, de általában ennél több van rajtuk.

Nekem a nőiesen telt alkat az olyan 5-6 kiló felesleget jelent. Ezek szerint én definiálom rosszul a nőiesen telt fogalmát? Vagy miért futok bele sokszor ilyen lányokba? A válaszokat előre köszönöm!



2015. dec. 15. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát az 5-6 kiló felesleg nem mindegy, hogy egy 1,50-es vagy egy 1,80-as lányon van...
2015. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Estienne ***** válasza:

Én még ilyenbe nem futottam bele, pedig a csajok többnyire testképzavaruknál pont az ellenkezője szokott lenni. Ducinak hiszik magukat pedig egyáltalán nem azok.


Amúgy én is kb. így vagyok ezzel mint te, mármint az esetemet nézve, pusztán a felszínességből kiindulva. Ha egyszer nem jön be a zsíros alak, most ne én legyek a f**z :D Amúgy kicsit nálam hajaz ez a belső értékekre is, mert a plussz kilók ilyenkor a genetika ellenére is a lustaságnak, mozgáshiánynak és össze-vissza evésnek tudható be. Én meg jobban csípem a sportos, tudatos és nem a tv előtt egyfolytában ülő nőket. De ez így most elég fekete-fehéren jöhet le, nem akarok nagyon bele menni.


Csak remélem annyi gerincesség van benned, hogy megmondod nekik nyiltan, neked ez az alak nem jön be! És nem lépsz le minden szó nélkül. Ennyi mindenkinek jár.

2015. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Kicsit mások az arányok... 185 cm magas vagyok lányként, most hájban 10 kg plusz van, ha izmosodnék csak 5 lenne, de pont a magasságom miatt ruhában senki nem mondja meg rólam, hogy van pluszom, fürdőruhában már látszik valamelyest.


Egyébként pont emiatt az 5-6 kg plusz nem szolidan telt, hanem a kényelmes plusz ha nem heti 3-4-szer jár az ember konditerembe és diétázik mellette.

2015. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

"Hát az 5-6 kiló felesleg nem mindegy, hogy egy 1,50-es vagy egy 1,80-as lányon van..."

Tipikus kötözködés! Az sem mindegy hogy egy 1,50-es lány 50 kilós vagy ha egy 1,80-as 80! Az első még simán lehet jó alakú!


De a kérdező jól látja. Ez a jellemző. Felrak egy 22 éves csaj egy "ballasztos" 18 éves kori képet, közben pedig a 4 év alatt évi 5-10 kilót felszedett már.. Nők...

2015. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!