Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi 25-30 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi 25-30 éven felül még mindig szűz, van esély rá, hogy a nők ne egy baltás gyilkos pszichopata pancsert lássanak benne?

Figyelt kérdés
úgy érzem 29 évesen ha megtudná egy nő rólam, hogy még sosem volt kapcsolatom, de még szexelni se szexeltem senkivel, akkor fejvesztve menekülnének el tőlem, volt már példa rá korábban, hogy utaltam a szüzességemre, vagyis hát a lányok puhatolóztak, és elárultam, hogy még nem voltam kapcsolatban sose, hát eddig is tartott a rajongásuk értem, mert szépen lassan lekoptak, pedig addig minden szép és jó volt
2015. dec. 16. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Bár nem hiszem, hogy korombeliekkel ismerkedsz, de engem pl egyáltalán nem zavarna sőt... Tetszene ha Én lehetnék az első a barátomnak. 19/L
2015. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen van, de ahogy megfigyeltem (magam is hasonló cipőben járok mint te csak pár évvel fiatalabb) a nőket igazából nem érdekli annyira ez az egész téma, viszont ha mondjuk baráti tágabb haveri körben derül ki akkor a többi férfi gondolja vércikinek.
2015. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavarna amúgy, de cak akkor, ha érzelmileg azért eléggé érett és ismeri a női természetet, illetve férfiasan kezel komoly helyzeteket, a szexen kívül.
2015. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+ se a rokonok, se a haverok ne szóljanak bele a kapcsolatunkba, tehát az illető férfiasan viselje a jót és rosszat is. Ezek mellett nem gond, ha szűz.
2015. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom 29 volt, pedig tök helyes...de az igazit kereste :-)

Nem volt sok kapcsolata előttem, én kifejezetten örültem ennek és biztos vagyok benne hogy lesz olyan aki ezt Nálad tökre fogja értékelni! :-)

2015. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne kösd az orrukra a magánügyeidet, hanem inkább szexelj velük :D
2015. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha nem mondod el nekik, mert elhagynak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar, keress hasonló nőt, hasonló problémával. Véletlenül tudom, hogy van ilyen.

Amúgy, kizártnak tartom, hogy egy normális jófej lány, CSAK emiatt kopott le rólad. Biztos nincs valami más probléma? Munkád van? A szüleidnél laksz?

2015. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sitten vagy már?
2016. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!