Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Németországban élek,42 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban élek,42 éves vagyok és nagyon magányos . Társkeresőn próbálok ismerkedni . Nem sok sikerrel. Szerintetek lehet interneten partnert találni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint szinte lehetetlen. Nekem is úgy adódott, hogy nem találtam meg a párom, mivel a világ másik szegletéhez kötött a munka. Most 37 évesen ahogy elnézem az esély itthon ebben a korban párt találni kb. egyenlő a nullával. Intelligens embernek tartom magam, van egziszteniciám is, heti 3-4 alkalommal sportolok, átlagos kinézetű vagyok, kb. 5 évvel fiatalabbnak néznek. Ennek ellenére semmi. Akik rámírnak a társkeresőkön: elhízott anyakocák 2-3 gyerekkel válás után, vagy az IQ light nőstények. Kb. 300 emberre írtam rá, ebből kb. 4 méltóztatott válaszolni. Az egyikkel beszélgettem vagy 2 hetet, de egy nyamvadt telefonszámot nem tudott adni, valamint egy vacsorára vagy kávézásra sem tudtam elhívni.


Ahogy nézem itt nagyon megváltozott a világ. Az emberek egója az egekben a nagy büdös semmire és mindenki siránkozik, hogy nem talál normális párt, nézzük miért is nem: Mert aki már egy átlagos gyermektelen nő annak igényei vannak. Milyen igények ? Legyen vicces, humoros, fehér lovon jövő herceg kigyúrt testtel, csibészes mosollyal. Legyen pénze és egzisztenciája, de napi 5-6 óránál ne dolgozzon többet. Mindezek az igények megvannak arra, hogy a nőszemély semmit nem tudott az életben felmutatni.


Szóval sok sikert, de inkább a való életben próbálkozz, munkatársak között, vagy mosolyogj rá a kisboltban az eladólányra, járj el kondizni, színházba, vagy keresni kell egy olyan országot, ahol az emberek még nem úgy gondolkoznak mint nálunk.


37F

2015. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Öööö....keressek másik orszàgot??ìrtam,hogy nèmetorszàgban èlek..ès nő vagyok ,bár ezt kifelejtettem.Azèrt köszönöm a választ.
2015. dec. 27. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatot keresel?
2015. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Partnert keresek ,tehàt tartós kapcsolatra gondoltam.
2015. dec. 27. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Egyes: elhízott anyakocák gyerekkel....te is IQ light vagy. Mire számítasz a te korodban, huszonéves lánykákra?
2015. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak megfeleloen kell csinalni. Normalis adatlap, fenykepekkel, nincs coelho idezet, es normalis jellemzes magadrol. Legy aktiv, latogass fel mindennap, ne felj kezdemenyezni (levelet irni) es valaszolj masoknak. Max 3 emailvaltas, ha szimpi: randi, ha nem: lezarni tovabb keresni. Ja: 3 honap mulva toltom a 40-et, no vagyok, most volt az ekljegyzesem. A parom ket evvel idosebb, neten talalkoztunk. En kb. fel evig kerestem part a neten, amikor talalkoztunk. 3 es fel eve vagyunk egyutt.... Viszont a szemelyes talalkozast nem lehet megkerulni... A sok emailezgetesnek en nem latom ertelmet...
2015. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!