Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arrol a ferfirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol a ferfirol akinek 31evesen meg sosem volt parkapcsolata?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 22:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
8%
Anyu elkényeztette
2015. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megvan rá az oka.Engem ilyen szinten más magánélete nem érdekel.
2015. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Milyen betegsegre gondoltok, mentalis? Mint peldaul? Nem aszexualis, inkabb fel a kapcsolatoktol meg acsalodastol, teljesen tapasztalatlan,nagyon keson ero,ez milyen betegseg? Nincs megelegedve magaval,pedig nagyon helyes arcu es jo testalkatu pasi. Anyukaja nagyon normalis. Apukaja meghalt rakban,alkoholista volt.
2015. dec. 28. 22:41
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
látjátok ezt lányok fiúk?:) amikor ismerkedtem mindig rá terelődött a szó hogy voltak e kapcsolataim. nem akartam hazudni így bevallottam hogy még sosem. mindenegyes lány szép lassan lekopott rólam:) érdekes mert addig a pontig minden szép és jó volt:) 30 éves vagyok.. sose feküdtem még le nővel sem, sose érezhettem milyen kapcsolatban élni. ezek miatt és az itt olvasottak miatt is fogok a következő lánynak hazudni aki betoppan az életembe hogy már túl vagyok néhány kapcsolaton:) nem érdekel ha hazudnom kell.. inkább hazudok mintsem loser legyek a szemükben.. hazugsággal többre mentem volna. az őszinteség nem erény ebben a világban.
2015. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
#14: Osztom.
2015. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
16%
Az komoly defektet hordoz magában.
2015. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez nem elég betegség? Önbizalomhiány, önmagad alulértékelése, elégedetlenség, szerintem éppen elég.


Ne hazudjatok srácok, ha azt írjátok nem volt senki, akkor az ember tudja mire számítson nagyjából. Ha akkor derül ki, amikor a lány már többet érez, sokkal nagyobb bukta lehet belőle. A voltt pasim olyan fazon volt, aki 3x évesen volt először nővel. Na rajta viszont érezni is lehetett.:) De legalább nem titkolta.

2015. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
Igen, egyébként igaza van a srácnak. Sokszor a nők kényszerítik hazugságokba a férfiakat.
2015. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért az tényleg fura, hogy egyesek ezt cikinek tartják és rá is húzzák a másikra. Én mikor 23 éves voltam még szűz voltam és kiderült a suliban, mindenki csesztetett emiatt, de én nem éreztem ezt gondnak, bár úgy fogtam fel, hogy ők nevetségesek, mert egyrészt semmi közük hozzá, másrészt meg nekik mivel lesz rosszabb? Nekem mondjuk sosem kellett hazudnom, de tény, hogy megfordult bennem is, szerencsére ilyen szituációba nem kerültem sosem. Abba is érdemes belegondolni, hogy van, akinek már gyereke van meg férje meg minden, aztán meg csodálkozik, hogy elhagyták meg kidobták, akkor ő mivel több? Viszont én nem szégyelltem és egyre szebb és jobb barátnőim voltak mégis.
2015. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Nincs hozzá közöm, soha nem szólnék le e miatt senkit, főleg, hogy rám is igaz, csak még messze vagyok a 31-től. Ez tipikusan olyan dolog, hogy akik a hasonló cipőben járó embert csesztetik e miatt, bebizonyítják, hogy ők mindössze annyival értek el többet az életben, hogy megfektettek néhány nőt.
2015. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!