Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán olyan felnőtt lányok/nők, akik őszintén meg merik mondani, hogy a bepróbálkozó pasinak a külseje nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy kitalálnának mindenféle kamut, hogy most "sokat kell tanulnom","most nem keresek társat","most van barátom", meg még sorolhatnám...

2016. jan. 1. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
nincs! engem is így ráznak le mindig! a mai nőkből kiveszett az őszinteség
2016. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Vannak persze. Csak sose tudhatod, hogy az elutasított melyiket preferálja. Amilyen a szerencse sose azt amit mondasz.

Mikor mondom, hogy van párom, rendszerint azt hiszik hazudok, ki így ki úgy ad ennek hangot. Ha azt mondom, ne haragudj, de nem jösz be akkor rendszeresen válogatós r@bancnak vagyok titulálva. Mikor egyetem mellett az egyesületemben versenyeztem és minden hétvégén más városba vagy országba voltunk akkor meg az annyira lekötött, hogy tényleg nem gondoltam az ismerkedésre kivitelezni is nehéz lett volna majdnem minden nap edzés, tanulás háztartás mellett. Persze senki nem hotte el, hogy nincs időm rá.

2016. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha őszintén megmondják, akkor meg az a baj :P
2016. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, de nem biztos, hogy az a jobb eset. Ha valaki azt mondta neked, hogy "Bottal se nyúlnék hozzád", az elég rosszul esik.
2016. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

nem tartozik rá, hogy pontosan mi nem tetszik rajta.


azt meg szoktam mondani, ha részemről nem lesz több találkozó, nem keresek kifogásokat. nehéz.

2016. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#6

Az esne jól, ha őszinték lennétek, de nem bunkók.

Szóval a ronda vagy helyett lehetne annyi, hogy bocsi, nem vagy az esetem.


Nekem se tetszik minden nő, én se tetszem mindenkinek.

Amelyik felnőtt férfi ezt nem tudja megérteni az az ő baja.


Teljesen egyetértek a kérdezővel, röhejesek ezek a sokat kell tanulnom, meg most milyen jól elvagyok egyedül, aztán 2 hét múlva már kapcsolatban van egy jóképű, szépfiúval, 1 hónap meg sír, hogy minden pasi bunkó.

2016. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

En azert nem mondtam meg ezt, mert akkor azt hiszi, h sok mas nonek nem tetszhet. Szoval nem akarom leepiteni az onbizalmat. A tetszes nalam hangulatfuggo. Volt olyan, h megbantam, h nem ismerkedtem meg az illetovel akkoriban.

Most meg van elettarsam es azert nem kezdek massal.

N

2016. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj, nekem általában valahogy az összkép az, ami nem annyira szimpatikus, hogy abból több legyen, abban meg nem kizárólag a külsőnek van szerepe, hanem kicsit összetettebb dolog, és van, hogy egyszerűen tényleg csak nem érzek semmit az illető iránt, amiből aztán több lehetne. Nem is tudok olyanról az emlékeimben kutakodva, hogy valakinek csak a külsejével lett volna gondom.
2016. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez a viselkedési stilus csak arra a primitiv női kategóriára érvényes, akikbe állandóan bele esel ... Ebből próbálj valahogyan kiábrándulni és keresd az értékes nőket, akik testileg elfogadnak.
2016. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Missi_Key ***** válasza:
71%
Szerintem az a legnagyobb baj hogy a pasik mindig indoklást várnak. Miért nem lehet megérteni hogy a nem az nem és ennyi indok nélkül, mert nem akarjuk és kész.
2016. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!