Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 158 cm magas férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

158 cm magas férfi vagyok. Emiatt nagyon nehezen találok lányt magamnak. Miért mindenkinek csak a magasok kellenek?

Figyelt kérdés
27 évs vagyok és már elegem van hogy nem kellek mert alacsony vagyok. Mivel tud többet egy létra csávó nálam most komolyan? Azért mert nagyok a lábai nagy ügy.. nekem meg másom nagy.. Mért kell mindig a külsőből ítélni, ennyire csak az számít manapság?

2016. jan. 6. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Segíthet felrakni a függönyt,székre állás nélkül.
2016. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem sok esélyed van. Talán ha anyagilag jobb helyzetbe kerülnél, akkor sikerülne. Vagy bele kell törődni, utána könnyebb lesz egyedül.
2016. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nagyapám 150 cm volt. Csak azóta elhülyültek a nők a médiától.
2016. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feladhatod, elmehetsz papnak, vagy megteheted, hogy nem adod fel, nem nyafogsz (mert az magasságtól függően taszító tulajdonság), de vállalod, hogy sokáig fog tartani, és lehet, hogy az asszony lesz a magasabb.

Ha nő lennél, te kit választanál, ha csak a magasságban lenne különbség?

2016. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(mert az magasságtól függően taszító tulajdonság), - jav: magasságtól függetlenül, elnézést, még nem ébredtem fel teljesen
2016. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-ossel ertek egyet, a nyafogas taszito. De ha csak pillanatnyi elgyengules volt, akkor szerintem ne add fel. En birom az alacsony pasikat, szerintem aranyosak. :) nem szeretem, ha par centinel tobbel magasabbak nalam. Mar csak nem en vagyok igy ezzel egyedul. :D


23,L

2016. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
150 magas férfi vagyok, 3 méteres barátnőm van. :)
2016. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!