Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon vékony, cincogó hangú, kislányos arcú, de 190 cm-hez közeli lány hogyan ismerkedjen? Rosszak nagyon az esélyeim?

Figyelt kérdés

Nem tudom hozni a cuki kislányos imidzset, mert szinte minden fiúnál magasabb vagyok,

de amazon sem tudok lenni a többi tulajdonságom miatt.


Nem volt még soha senkim, eléggé otthonülős vagyok, és nagyon kicsi az önbizalmam az ismerkedésben, mert így elég furcsa vagyok szerintem.


19/L


2016. jan. 10. 16:08
1 2
 11/16 Interferencia ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de senkinek se leszel tökéletes (senki nem képes erre), maximum egy darabig azt hiszi és/vagy mondja az illető.
2016. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeretni fog, annak így leszel jó, ahogy vagy, nagyon fiatalka vagy még, nem kell aggódnod. :-)

Volt egy hasonlóan magas osztálytársnőm általános iskolában, azóta már anyuka. :-) Egy másik magas nőismerősöm, akit főiskolás koromból ismerek, egy nála látványosan alacsonyabb férfival jött össze, és évek óta boldogok együtt. Sőt, ez utóbbi nőismerősömnek még más furcsasága is van, de ez a férfi így is szereti. :-)

2016. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen magas lányokat (magasabb vagyok), az otthonülősdi is ideális, és ha akarod, amazont csinálok belőled :D
2016. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az a legjobb, ha sokoldalú vagy. Tudsz kislányos is lenni, és amazonos is lenni.
2016. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amìg nem találsz egy kosarast, dumgass egy zsokéval! Hidd el nem jövök zavarba. Alacsony , de arányos vagyok és teszek más véleményére , főleg ha tetszik a partner
2016. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lehet a cincogós hang is bejönnek a magasabb lányok is.egyébként énis inkább otthonülős vagyok kis önbizalommal és nagy szégyenlőséggel.
2021. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!