Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik szinglik vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szinglik vagytok hogy bírjátok a magányt mi a recept? Hol és hogyan probáltok pasizni? Vagy csak masztiztok és minden rendben?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Sehol és sehogy. Van jobb dolgom is! :D
2016. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%

Nem tudom hany eves vagy , de szerintem nem tobb 17 nel////es ha ez igy van nem ez kell legyen a legfontosabb az eletedbe...... kérdezheted. – Különben is, mindenki ezt csinálja, nem?” Kerdezheted


Állj meg és gondolkozz!


Nem mindenki csinálja ezt.


Igaz, olvashatsz olyan statisztikákat, melyek szerint sok fiatal él szexuális életet. Például egy tanulmányból, melyet az Egyesült Államokban készítettek, az derült ki, hogy mire a diákok befejezik a középiskolát, háromból kettő szexuálisan aktív. Ám ez azt is jelenti, hogy háromból egy nem, és ez nem elhanyagolható.


De mi a helyzet a többséggel? A tanulmány készítői szerint sokuknak szembe kell néznie az alábbi keserű következményekkel:


Rossz érzések. A legtöbb fiatal, aki házasságkötés előtt szexuális kapcsolatot létesített, azt mondta, hogy megbánta, amit tett.


Lábtörlőnek használnak egy festményt

Ha házasság előtt szexuális kapcsolatot létesítesz, az olyan, mintha egy gyönyörű festményt lábtörlőnek használnál

Bizalmatlanság. A szexuális együttlét után mindkét fél gyanakodni kezd: „Vajon még kivel feküdt le?”


Csalódottság. Egy lány legbelül olyan valakire vágyik, aki megvédi őt, nem pedig kihasználja. És sok fiú egyáltalán nem tartja vonzónak azt a lányt, aki beadja a derekát.


A lényeg: A tested sokkal értékesebb annál, hogy csak úgy odaadd valakinek. Mutasd meg, hogy elég erős vagy, és igenis képes vagy engedelmeskedni Isten parancsának, hogy tartózkodj a házasság előtti szextől. És ha egy nap házasságot kötsz, élhetsz nemi életet. Akkor majd teljes mértékben élvezheted azt, anélkül hogy rossz érzések, aggodalmak és bizonytalanság gyötörne, melyek gyakori velejárói a házasság előtti szexuális kapcsolatnak (Példabeszédek 7:22, 23; 1Korintusz 7:3).tovabbi infokat talalhatsz a temaba itt [link]

2016. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szingli vagyok de nem magányos. Annyi jó elfoglaltság van az életben, nem is érzem szükségét egy pasinak. Inkább szakítottam mert sok időmet vette el, a szex meg annyira nem jött be. Minek legyen barátom, ha nem igénylem, meg van programom bőven?
2016. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok magányos :D

vannak barátaim, egyetemre, nyelviskolába járok, dolgozom, van elég dolgom bőven, amikor meg szabadidőm van akkor tudok a barátaimmal találkozni.


buliban néha nyitok pasik felé (úgy értve hogy én kezdeményezek) de az semmi extra, buliban bárkivel el lehet beszélgetni. egyébként nem 'pasizok'

22

2016. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

#2

Hát nem tudom, engem nem gyötörtek soha aggodalmak, mert házasságon kívül szexeltem, egy cseppnyi rossz érzés nem volt bennem soha, hanem inkább jók!

De valószínűleg már az ördög élhet bennem.

2016. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!