Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan nők akikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők akikben nem erősek az ösztönök? Ilyen nőt nem nagyon lehet találni?

Figyelt kérdés
Nem a nagymenő, központi figurákra buknak, akiknek sok pénzük van meg és jó testűék. Hanem a visszafogott, csendes, kétbalkezes, érzelmes, aranyos, nagyon okos, szórakozott professzor típusokra bukik. (pl ifijúkori Stephen Hawking)
2016. jan. 12. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem a csendesebb,zárkózottabb embereket!

szerintem igen léteznek,csak 2 csendesebb,zártabb ember nem találkoznak egymással!

2016. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Valahol biztosan léteznek. Ha a lány stabil környezetben van egzisztenciálisan és érzelmileg, elfogadó, szeretetteljes közösségben, ahol az egészség meg a tudás mondjuk nagyobb érték, mint a menőség, akkor persze.
2016. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyen vagyok, de velem senki sincs megelégedve, mert általában az ilyen embereket addig érdeklem, amíg csak beszélünk a neten, de amint meglátják hogy nézek ki, már menekülnek. Szal általában(!) aki arra vágyik, hogy legyen egy olyan barátnője, aki elfogadja olyannak amilyen, az ezzel párhuzamosan arra is vágyik, hogy az a barátnő 10/10-es legyen. :D
2016. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Stephen King rohadtul nem ilyen volt. (Igaz, akkor a nők is mások voltak 1950-ben, mint ma.)


Amúgy meg a fentiek közül ha már csak egyet megcsinálnál, biztos lenne nőd. Nem kell egyszerre nagymenőnek, központi figurának, pénzesnek és jó testűnek lenned. Ezek közül egyet csinálj már meg egyáltalán bakker.

2016. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. És miért csináljak meg? Miért ez a jó? ez a menőő???
2016. jan. 12. 12:30
 6/15 anonim ***** válasza:

5:

Azért hogy legyen nőd.


Ha akarsz nőt, csináld meg. Ha nem akarsz, akkor meg ne. Miért hiszed hogy a sült galamb majd a szádba repül és nem kell érte csinálnod semmi pozitív változást az életedben?

2016. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ma 12:20

Ki beszélt Kingről? :D


Amúgy én ilyen vagyok, eddig 2 kapcsolatom volt, mindkettő ilyen visszahúzódó, "bénácska" pasival, szerintem tök aranyos dolog :D Akivel most ismerkedek, neki is egy baráti társasága van, velük elengedi magát, ott tud központi figura lenni, másokkal visszahúzódó. Nem szegény, de nincs is túl sok pénze, nem is érdekel különösebben egy pasi anyagi helyzete, annyi hogy néha-néha tudjunk kimozdulni, arra legyen pénze, hogy a saját költségeit fedezze, ha néha moziba megyünk, vagy fagyizunk, vagy hasonlók.

Igazából nem tudom, az itteni kérdezők milyen lányokat ismernek, az én lány ismerőseim nagy része ilyen szempontból hozzám hasonló, nincsenek túl nagy elvárásaik.

2016. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jól van vazze. Én is Hawkingra gondoltam (A tolószékes tudósra) Csak egyforma a nevük a híres íróval és véletlenül azt írtam le. De Hawkingra gondoltam végig.


Azért az sem mindegy, hogy te hogy nézel ki, mert eléggé befolyásolja egy nő válaszának a súlyát ilyen kérdésekben, hogy mennyire szép.


A másik pedig hogy a kérdező a reakciói alapján eddig elég ellenszenves úgy általában is.

2016. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek, csak meg kell találni őket. A pénz nem számít, a jó test sem, viszont legyen érzelmes, őszinte, hűséges, kedves, odafigyelő. Nekem ezek sokkal fontosabbak.
2016. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát, bennem erősek nagyon bizonyos ösztönök, de ez nem tudom, hogy jön a kérdésedhez :D


az a nő, aki gazdag, pénzes pasira bukik, az leginkább az ösztönlény..

2016. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!