Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szólnak le azért sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak le azért sokan, mert nincs kapcsolatom egy ideje, mivel másra gyűjtök épp, és ezért nem keresek senkit?

Figyelt kérdés

Amikor vége lett egy 5 éves kapcsolatomnak, még próbálkoztam társat találni, de valahogy ebben az elfajzott világban nem találtam az igazit, pedig nincsenek túlzottan nagy elvárásaim. Akkor döntöttem úgy, hogy összegyűjtök arra, ami már régóta az álmom. Ennek már 1,5 éve, azóta gyűjtögetek, de lassan megy. Egyedül élek, így mindent én fizetek magamnak, tehát nem tudok milliókat félretenni havonta nyilván.

Sokan amikor megtudják, hogy ezért nem akarok kapcsolatot, mert minél előbb szeretném elérni a célomat, akkor lenéznek. Nem veszem magamra a dolgot, de egy kicsit azért zavar. Miért akarják az emberek ráerőszakolni a másikra azt, hogy az ember társas lény, és nem szabad egyedül élnie?


29F



2016. jan. 13. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Hat ha bmw-re sporolsz akkor ertheto.
2016. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem spórolok BMW-re. Nem szeretem a német autókat.
2016. jan. 13. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez elég ergya kifogás. "Másra gyűjtök"... Ahogy kalap úr mondta Mr.Garrisonnak "ezt senki nem fogja bevenni".
2016. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Jogos a kérdés, ez ilyen társadalmi státusz szimbóluma, hogy legyen valakid, legalábbis én azt vettem észre (főleg férfiként). Ha egyedül vagy és nem húztad meg a fél várost akkor lenéznek és nem vesznek komolyan. És az a durva, hogy ez a nők szemszögéből is elvárás. Hiába írogatja mindegyik, hogy neki ilyen olyan kedves, meg humoros férfi kell, ez csak kamu duma. Mindenki úgy él ahogy akar, mindaddig, amíg azzal nem árt másoknak. Nem értem én sem miért kell az olyanokat állandóan ezzel szekálni, akik egyszerűen nem vágynak éppen ilyen jellegű kapcsolatra.
2016. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem akarja raeroszakolni ezt senki a masikra hogy ne eljen egyedul. Ettol fuggetlenul az ember tarsas leny, ez meg teny.


Szerintem csak te szegyenled hogy nincs senkit ezert vagy ilyen erzekeny erre.

2016. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szégyenlem, hogy egyedül vagyok jelenleg. Nincs okom szégyenkezni, 18 éves korom óta végig kapcsolatban voltam, mindig volt barátnőm, és egyik sem volt rövidtávú. Sőt, az utolsó után jól jön egy kis nyugalom, és örülök, hogy anno nem ugrottam bele egy új kapcsolatba.
2016. jan. 13. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
A te dolgod, hogy miért nincs kapcsolatod, és ebbe másoknak nincs beleszólása.
2016. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy párkapcsolat kötelező, környezetemben nincs ilyen vélemény. Ez akkor szokott gond lenni, amikor szeretnél valakit, mert az emberekben van egy örök bizonytalanság, hogy vajon eddig miért nem volt neki, akkor biztos baj van vele. Ez sokszor a saját maga bizonytalansága, csak egyszerűbb másra hárítani.
2016. jan. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

"Ha egyedül vagy és nem húztad meg a fél várost akkor lenéznek és nem vesznek komolyan."


Ez nem igaz. Én pont az ilyen pasikat rühellem. Főleg, hogy még ezek után úgy fel vágnak, mintha "debizisten" csillagászati egyetemet fejeztek volna.


Kérdező, figyelembe se vedd az ilyen embereket, nem lehet mindenkinek megfelelni. Meg jobb, ha megszokod, hogy ha valamit nem úgy csinálsz, mint a többi felszínes b@rom, akkor az emberek háromnegyedének lesz ellentmondása neked.

2016. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Na ezt jól megfogalmaztam.. xD


Remélem érted mire gondolok. :)

2016. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!