Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fogsor kizáró ok?

Figyelt kérdés

Sikerült véletlenül félbe törni az egyik fogam látható helyen (bal felső harmadik).

Mivel a szervezetem nem bírja az idegen anyagokat, nem kaphatok implantátumot. Még megyek orvoshoz, megpróbálnak rá koronát tenni, de ha nem sikerül, ki fogják húzni, és fog nélkül maradok.

Kizáró ok ez?


22l


2016. jan. 19. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kizaro ok. Mindenkinek vannak kisebb nagyobb szepseg hibai.
2016. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A koronát nem fogja kidobni a szervezeted, mivel csak a fogadhoz ér majd hozzá.
2016. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az, nem lóvásáron vagyok. Persze nem a legszebb, ha úgy mosolyog, hogy látszódik, de ezen kívül nincs nagy gond.
2016. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A koronát tudom, hogy nem. De még nem biztos, hogy sikerül koronát tenni rá, az orvos azt mondta, megpróbálja, mivel elég necces állapotban van, nagyon szerencsétlenül tört el.
2016. jan. 19. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ugyanaz, mint egy rossz fogsor. Elsőre azt hittem, hogy több fogad szuvas, romlott, kezeletlen. (Ezzel ugye kellemetlen szájszag is jár, meg hát baromi igénytelen, szóval az tuti zavarna...)


Egy letört vagy akár kihúzott fog nekem nem okozna problémát.

2016. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha nő vagy: elkell fogadni, nem baj az blabla

Ha férfi: azonal csináltasd meg 1.000.000-ért, szánamas, undorító, tűnés a szellemházba kísrteni torzszülöttkém stb.

2016. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már olvasni is rossz az ilyen sztorikat. Én parázok a fogászattól.

A te problémád nem olyan, mint aki igénytelen és azért rosszak a fogai. De nyilván ezzel is foglalkozni kell, hiszen kapásból az evésben is zavarhat, remélem, meg tudják csinálni. :-)

Nekem gyerekkoromban szabályozták a fogsoromat, de nem sok pozitív eredménye lett, azon túl, hogy tönkretették a fogzománcomat, az alsó fogsorom vissza is állt rendetlen állapotába, és néhány fogam között nagyobb a rés, de csak annyira, hogy az étel be tudjon szorulni, kiszedni már csak fogselyemmel tudom. Ha ilyen úgy történik, hogy épp fogselyem nincs nálam, eléggé kellemetlen érzés addig, míg hazaérek.

2016. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lehet koronát rakni rá, akkor hidat is lehet csináltatni.
2016. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kizáró ok nálam, neked egy autó balesetben deformálódott eleint gáz volt de meg kell tanulni vele élni
2016. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!