Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan csúnya fiú aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan csúnya fiú aki csak a csinos nők iránt tud vonzódni az jöjjön össze egy olyan növel akihez nem vonzódik mert csinos nőt sose kaphat?

Figyelt kérdés

Alacsony és ocsmány vagyok. És valamiért csak a csinos jó nők kellenek. Többen mondták hogy miért várok el olyat amit nem tudok nyújtani. Lehet igazuk van, viszont így akkor olyan nővel fogok tudni csak összejönni aki nem vonz.

Ez így nem baj? Jöjjek olyannal össze aki nem vonz. Vagy inkább ne mert ezzel átverem a nőt és várjam hátha összejön a dolog jó csajjal. Amúgy 160 cm vagyok és 55 kg


2016. jan. 25. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyedül maradsz...
2016. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz papnak is...
2016. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld, ahogy jónak látod.
2016. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél meleg. Egy idősebb meleg férfi lehet majd aranyosnak talàl.
2016. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maradj egyedül.

Még egy csúnya lány is megérdemli, hogy szeressék. Ha te nem tudod ezt megadni neki, úgy is otthagy. Jobb ha ő is elhagy egy olyanért, aki szereti?

Akkor meg az lesz a bajod.


Ne stresszeld magad. Elleszel egyedül.

2016. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira lehangolóak ezek a válaszok.

..

Szerintem ne add fel! Egyszer úgy is találsz valakit, hidd el nekem.

Ne vagy csúnya. Minden emberi lény gyönyörű úgy ahogy van.


Vannak alacsony csajok is, nagyon nagyon alacsonyak is.


Remélem egyszer boldog leszel. :)

2016. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért bírom az ilyen egyedül maradsz féle hasztalan válaszokat, mert tényleg mi van akkor, ha nem tudna olyanokhoz vonzódni akiknek épp bejönne. Amúgymeg ízlés kérdése kinek ki tetszik, de ezt már csomószor leírtam erre az oldalra.

Ha ocsmánynak látod magad akkor az kivetül az arcodra, magasággal meg nincs akkora gond, mint ahogy itt írkálják nem egyszer láttam alacsonyabb férfit magasabb nővel. Ne add fel mindenki megérdemel szép párkapcsolat csak ne kategorizáljatok szépség szerint, mert tényleg ízlés az egész. Mennyi idős vagy? Volt már barátnőd? Akár priviben is rámírhatsz!

2016. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!