Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ráébreszteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ráébreszteni, hogy vele van a probléma, és nem a lányokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés

Van a baráti körünkben egy srác, aki sikertelen a nőknél. Teljesen normális kinézetű, nem mondom, hogy férfimodell lehetne, de nála sokkal rondább pasiknak is van barátnőjük.

Sajnos nem veszi észre, hogy benne van a hiba, és nem a nőkben, akik elutasítják, le is írom, miért gondolom így.

Csak a nagyon-nagyon jó nők jönnek be neki. De tényleg, csak az ilyen álomtestű, gyönyörű arcú lányoknál próbálkozik. Vannak közöttük, akik bunkón küldték el, de a legtöbb csak annyit mond általában, hogy bocs nem ismerkedem, vagy bocs, van barátom. A srác meg ilyenkor tajtékzik, hogy milyen felszínes, bunkó liba mind, mert a kedves, normális pasikat észre sem veszik. Az egyébként hozzá tartozik, hogy ezek a nagyon jó csajok tényleg szinte mindig nagyon jóképű férfiakkal járnak, de hát senkire sem lehet ráerőltetni, hogy olyannal járjon, akit nem lát vonzónak.

Az átlagosabb lányokra azt mondja ocsmányak, igénytelenek, nagyon bunkón le tud szólni kifejezetten csinos lányokat is, hogy lófejű, meg dagadt (pedig nem kövér, csak nem nagyon vékony, modellalkatú), meg ha nem a legfrissebb divat szerint, talpig kicicomázva öltözködnek, akkor azok a nők már igénytelenek szerinte. Értem én, hogy az ízlésén nem lehet változtatni, és nem tehet róla, hogy csak a leggyönyörűbb nők tetszenek neki, de torz kép él a fejében sajnos, mert azt gondolja, hogy az általa preferált nők az átlagos lányok, és hogy teljesen reálisak az elvárásai a nők felé.

De a legnagyobb gond, hogy iszonyú durva a nőkkel úgy általában. Lekezelő, lenéző minden nővel szemben. Személyes sértésnek veszi, ha egy nő nem hajlandó járni vele, olyankor minden nő hetekig r.ibanc a szemében.

Eddig egy barátnője volt, szerintem (meg mindenki más szerint is) kifejezetten csinos csaj volt, de folyton megalázta a társaságban, úgy kezelte, mintha ő tenne szívességet a csajnak, hogy lealacsonyodik hozzá. A szakítás után mesélte a lány, hogy a szexben is nagyon durva volt, úgy kezelte mint valami útszéli ringyót.

Folyton a nőket okolja, pedig vele van a baj, azért sikertelen a nőknél. Hogyan lehetne erre ráébreszteni? Mert amúgy meg tök normális gondolkodású srác, és simán lehetne boldog, ha nem csak ennyire a külsőségekre menne. Szerintetek hogyan lehetne megértetni vele, hogy benne van a hiba, és nem a nőkben?

Előre köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 29. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Hát azt hiszem sehogy, őt elrontotta a média. Bár a helyében lehetnék. Engem az átlag szar le (tényleges átlag, a plázaribik, elite nem érdekel), és jönnének szökőévente a szörnyezetek meg az Éles István klón-nők.
2016. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igazából ő sem csak a plázapitsákra mondja, hogy szépek. Sőt, itt vidéken elég kevés műmellű, műszájú cicababa van. Hanem a gyönyörű arcú, természetes szépségű lányokra mondja, hogy átlagosak.

Én igazából ebben látom a hibát nála, ez az alapprobléma, a többi már csak ebből fakad.

Valahol sajnálom egyébként, mert vannak csajok, akiknek tetszene, de azokat meg elhajtja. Persze arról sem tehet, hogy ilyen az ízlése. Csak szeretnénk valahogy segíteni neki, hogy rájöjjön erre.

2016. jan. 29. 12:16
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

#2


Az a baj, hogyha azt mondjátok neki hogy "nem olyan szép lányok" lehet neki rögtön az általam elített Éles István imitátor nők ugranak be... Attól meg csoda, ha a hideg rázza?


Sajnos ez egy nagyon nehéz dolog... Az ember vágyna a jóra, ez alaptulajdonság. Nehéz elfogadni a szart, még autóknál is. Tök jó lenne egy Mercedes 200, de mégis el kell fogadni egy gagyi, roncs buzukit vagy fiatot... :(

2016. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3

Ha az autós példánál maradunk: Az a baj, hogy a Mercedest megkaphatná, vagy egy full extrás Audit mondjuk, de neki a limitált kiadású Porsche kell. Erre gondoltam, hogy ez az alapprobléma.

2016. jan. 29. 12:22
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Tudnál linkelni olyan lányt, akire ő azt mondja, hogy csúnya? Illetve olyat, akire azt mondja, hogy tetszik neki?

Kíváncsi vagyok...akár privátban is küldheted. :)


A kérdésre a válaszom...bármennyire is szeretnél segíteni, ezzel véleményem szerint nem tudsz mit tenni.

Ez sajnos ízlés dolga, nem tudsz beleszólni.

Maximum, idővel a saját maga kárán tanulja meg. Esetleg annyit tudsz tenni, hogy valahogyan megpróbálod "megbarátkoztatni" a nem tetsző lányokkal, hátha a belső értékeik alapján enged a külső elvárásaiból.

2016. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát például a Palvin Barbira mindig azt mondja, hogy nem érti mit vannak úgy oda érte, teljesen átlagos lány. Na az ilyen típusú csajokra bukik egyébként. Akik nagyon szép arcúak, és modell testük van.

Őrá meg azt, hogy lófejű, és dagadt: [link]

2016. jan. 29. 12:37
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Értem. Hát így valóban nem egyszerű...

Ja és köszi a szemléltetést! :)

2016. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Ácsi, ácsi...

NEM normális pasi a haverod, sőt valami nagyon nem úgy működik a fejében, mint a gyári beállítás.

Ahogy a nőkkel bánik, az igen távol áll mindentől, ami egészséges: lenézés, megalázás, lekicsinylés, agresszió, szexuális agressziós, esetleg szadizmus.

Ez mióta lett normális???

Nem az a baj vele, hogy nem tudja hányas a kabát, és mindig fölé lő csajozásnál.


Ismerek pár lányt, akit amúgy kanál vízben meg tudnék fojtani, de rájuk se haragszok annyira, hogy összehozzam őket egy ilyen kaliberű pasival.


És hidd el, mindenkinek az lesz a legjobb, ha nem is sikerül találnia újabb áldozatot, akit bánthat és megalázhat, maradjon csak egyedül.


Én inkább azon törném a fejem, mennyire érdemes kapcsolatot tartani egy ilyen lelki nyomorékkal, aki elriasztja mellőlem is csajokat.

2016. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

"Amúgy meg tök normális gondolkodású srác"

Igen?

Lássuk:

- "Az átlagosabb lányokra azt mondja ocsmányak, igénytelenek, nagyon bunkón le tud szólni kifejezetten csinos lányokat is"

- "Iszonyú durva a nőkkel úgy általában"

- "Lekezelő, lenéző minden nővel szemben"

- "Folyton megalázta a társaságban, úgy kezelte, mintha ő tenne szívességet a csajnak, hogy lealacsonyodik hozzá"

- "A szexben is nagyon durva volt, úgy kezelte mint valami útszéli ringyót"


Már ne is haragudj, de az ilyen megérdemelné, hogy örök életre egyedül maradjon, és ezt férfiként mondom.

2016. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Vannak bajok a fejében, de majd kinövi, ha nem, akkor meg így járt.


Szerintem, ha elmagyaráztad neki a dolgokat, akkor megtetted, amit meg tudtál. Ha nem ért a szép szóból, akkor majd az élet lerendezi vele a dolgokat.


#6

A linkelt lány szerintem nagyon aranyos :)

2016. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!