Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi frizurája mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi frizurája mennyire befolyásolja a megjelenését, és az esélyeit a párkeresésben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A megjelenését nagy mértékben befolyásolja. Nagyon sokat tud rontani az arcon egy rossz frizura.
2016. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2016. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja.
2016. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja hogy a nők szempontjából? Úgy könnyű a válasz.Ha nem ecsetfejed van,amivel festeni lehet,akkor nincs esélyed a nőknél manapság,ennyi.

Mert manapság már csak az a menő meg igényes a nők szerint...

Szóval jó sok "festő" nő lesz,csak én vennék inkább neki külön ecseteket,amivel festhet... ;)

24/F

2016. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Az ecsetfejes szöveg hülyeség, ne hallgass rá!

Nekem mondjuk nem is jön be az ecsetfej stílus, ha lehet egyátalán stílusnak nevezni. Mindenkinek más jön be és mindenkinek más áll jól. Illetve igaza van az első válaszolónak, egy jól megválasztott frizura teljesen meg tudja változtatni az arcot. Egy rosszul megválasztott pedig tudja rontani az arcot.

De nem a haj alapján választ magának párt az ember.

2016. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jo frizura rengeteget tud dobni az emberen akar no akad ferfi:)en miota zselezem a hajam es csinaltattam egy egesz divatos frizurat azt latom sokkal jobban felkeltem a nok erdeklodeset:)igy az onbizalmam ks tobb:) 27/f
2016. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!