Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg ezt a csodalatos lanyt?

Figyelt kérdés

Az egyetemen lattam egy gyonyoru lanyt. Azota veletlenul beleakadtam az instagram profiljaba. Sajnos azota nem lattam a lanyt es azt sem tudom mit tanul hogy esetleg kozos orankon odamenjek hozza. Nagyon szep lany tehat szerintem nem lenne neki ujdonsag hogy egy ujabb srac csapja neki a szelet interneten keresztul. Hogy probaljak meg valahogy kapcsolatba lepni vele hogy ne legyek en is "egy a sok kozul".

Illetve nem gaz ezt 20 eveskent neten lebonyolitani?

Oszinten ti hogy csinalnatok?

20/F


2016. febr. 6. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél 1 a sok közül, hanem menj oda hozzá personally :D
2016. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dicsértessék !


Nem gáz-e a neten lebonyolítani ?

Először is,a neten nem lehet gázt átküldeni,mert csak elektronok szaladgálnak rajta,információ képében.


Azt javasolnám,hogy levélben küldj neki egy fotót magadról,ahogy gumicsizmában kereket cserélsz egy Ifa alatt.

Természetesen fél kézzel emeled fel a vasat,a másikkal rádobod a kereket.

Ettől biztosan nem leszel egy a sok közül.


A netet meg hagyd,mert a gáz miatt csak összezavarodsz,inkább levelezz.

2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Cső Ampi, rég làttalak, megint ment a zöldség:-)

Na,kérdező, màr az gàz , hogy udvarlàsi formànak csak a netet tudod elképzelni... Esetleg odamenni hozzà???

Jajj, csak két hétig ne lenne net! Mi lenne veletek?!

2016. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Henger(csak mert te meg csőt mondtál) sok r bötűs Reni baba !

Köszönet a mancsodért,Isten vezesse tovább a helyes úton.

2016. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem tudom milyen karra jár így nem tudok csak úgy találkozni vele!
2016. febr. 6. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Látod ez viszont baj és furcsa is !

Egy karra,tehát gyengébbek kedvéért egy végtagra jár.Igen érdekes szokása van.Nekem eszembe nem jutna rálépni valakinek a karjára.Ráadásul nálad a problematematikát tovább tetézi az is,hogy egy idegen karjára jár.

A szobádra kellene járni ehelyett.

Talán az lenne a kapocs,ha te is ilyen érdekes járó lennél,mondjuk alvajáró.


Egyre viszont ügyeljetek a nagy járkálás közben:járt utat a járatlanért el ne hagyj !

2016. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyomozd akkor ki
2016. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rettentően állatok vagytok!:)


Te meg kérdező, te sem vagy különb, mint az itt csúnyafiúzók, akiknek minden nő a külsőre és pénzre hajt. Neked is csak a külső kell. Legközelebb, amikor leáll itt valamelyik kötözködni, majd ezt a kérdést linkelem.

2016. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!