Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a csodával határos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csodával határos móddal egyenlő hogy kezdek kikerülni a barátzónából? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve randiztam netről egy lánnyal és azt mondta akkor legyünk barátok, tehát barátzónába tett. Nem is gondoltam sose hogy több lesz, de azért barátként megmaradt, közös hang jó beszélgetések megvoltak/megvannak. Utóbbi időbe egyre többet taliztunk és biztos úgy néz ki alakul is köztünk valami, mert már egy csók is volt. Mi van ilyenkor?
2016. febr. 7. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az van, hogy a barátzóna egy nagy hülyeség. Az emberek érzései változnak és ez nem olyan dolog amit tudatosan irányítani lehet. Akkor nem ébresztettél benne érzéseket, most meg igen. Ilyen egyszerű. Nem gépek vagyunk, hogy benyomnak rajtunk x gombot és a haláunkig ugyanazon a programon működünk.
2016. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Köszi lehet igazad van én ilyenre sose gondoltam, mert úgy tudtam a barátzóna fix. Marad onnan ki nem jövünk.
2016. febr. 7. 15:09
 3/6 Clark Kent.. ***** válasza:
Légy férfi.
2016. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jézusom ez nem egy matekpélda, hogy "úgy tudtam 2+2=4" és most kiderül, hogy nem! Az embereket meg az érzelmeket nem lehet így behatárolni...
2016. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy barát zónából kikerülés, az akkor nem is barát zóna.
2016. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát talán nem a gyakoriról kellett volna "képezned magad"
2016. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!