Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kivételes lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kivételes lányt találni, ha mindegyik azt állítja magáról, de mégsem azok?

Figyelt kérdés
létezik egyáltalán?
2016. febr. 19. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is, milyen számodra egy kivételes lány?
2016. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem felszínes, nem csalfa. Valós mély érzelmekre képes és érzelmes.


Persze mindegyik lány ilyen! Legalábbis ilyennek mondják magukat. "Kivételnek". Aztán kiderül, hogy a kivétel pont annyira kivétel, hogy semennyire.

2016. febr. 19. 20:40
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nincs kiből választani.


Ez a legreménytelenebb történet. Ha lenne kiből, lenne egy kis esélyem.

2016. febr. 19. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:

De te neked, milyenno jon be? O az igazi?

Szamodra tenyleg kulonleges?

Amugy onlent irt-e rad? Kimutatta feled, hogy szerelmes?

2016. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azért mert egy-két lány rosszil bánt veled, én mégiscsak szóltam a modiknak, hátha egyetértenek, hogy nem illik így sértegetni embereket ismeretlenül.


egyébként meg nem állunk szóba olyan buta emberrel, aki kimondja, hogy ő kivételes. ettpl még nem lesz hülye a többi nő.

2016. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ettől
2016. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Mégis miből állapítottad meg, hogy ők mégsem kivételek?


"Nem felszínes, nem csalfa. Valós mély érzelmekre képes és érzelmes."


Lehet, hogy éppenséggel tényleg igazak ezek rájuk, csak épp nem feléd vannak valós mély érzéseik. Erre még nem gondoltál? Vagy számodra csak az a kivételes lány, aki csakis irántad érez valamit?


Mellesleg, nem hinném, hogy ezektől lesz kivétel valaki, hisz elég sok ilyen ember van.

2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Feltehetnénk ezt a kérdést fordítva is...

Ahogy a csajok eldobják maguktól a normális srácokat, ahogyan a srácok is eldobják a hűséges csajokat.


Én hiába voltam hűséges és tartottam ki a párom mellett minden hülyeségben és adtam meg neki mindent amire vágyott, még is megcsalt...


Nem lehet kiigazodni az embereken

2016. febr. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te egy kivételes srác vagy?

Mit mondasz magadról?

2016. febr. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Számít valamit?
2016. febr. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!