Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesnel ez mennyire hatrany?

Figyelt kérdés

Vannak komoly terveim, amikert teszek is. Az eletben is szeretek csak magamra alapozni, mert ugy gondolom, hogy igazan csak magara szamithat az ember. Persze, ha tamogatast kapok,pl. egy kapcsolatban, annak orulok, termeszetesen.

Probalok ismerkedni, de sokszor eszembe jut, hogy csak az idomet es energiamat venne el egy kapcsolat. Es ugy erzem ez kihatassal van a randizos fazisra is, mert nem tudok teljes mertekben a masik koncentralni.


Most nem tudom, hogy csak azert, mert nem passzolunk vagy nem vagyok meg kesz egy komoly kapcsolatra?


27/N



2016. febr. 20. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

én is így érzem.


olyan sok időt voltam egyedül, hogy "szingli" életre rendezkedtem be. úgy érzem nem férne bele egy barátnő.

munka+sport. mindkettőt úgy, hogy sikereket érjek el benne.

és haverokkal időtöltés, de ez is csak szombat esti program.


Hogy ez mennyire hátrány ismerkedésnél? Szerintem eléggé. Vagy fene se tudja. Sok papucs pasi van, úgyhogy nincs minden veszve.


Én igazából már az ismerkedős fázist unom. Annyiszor végig kellett már csinálni, hogy teljesen elment tőle a kedvem. Monoton. Rosszízű.

Már vagy 1,5 éve fel is van függesztve nálam a társkeresés ezért.

2016. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

En is regota vagyok egyedul, bar nem banom.

Viszont el tudnam kepzelni, hogy menedzselem a csaladom eletet, ferj, gyerekek stb, szoval fel tudnam adni a kenyelmes eletemet, ha ugy ereznem, hogy erdemes a masikert.


A papucs pasik nem erdekelnek. :)


Az ismerkedos fazist utalom en is a legjobban. De az a baj, hogy mashogy nem megy, mert munkahelyen nem tudok es nem is szeretek ismerkedni.

Nem reg kezdtem el aktivan ismerkedni, es csak bizni tudok abban, hogy ha valakivel tenyleg osszepasszolunk, akkor azt megerzem es sokkal konnyebb lesz.

2016. febr. 20. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem válasz, de én is valahogy így vagyok, mármint csak magammal számolok és nem számítok másokra. Persze nagyon jól esik mikor pozitívan csalódok. Időpazarlásnak én inkább az ismerkedős fázist érzem, nem magát a kapcsolatot, meg úgy igazából semmi 'kedvem' új ember(eke)t megismerni és randizni, pedig vágyom egy társra :)

27F

2016. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Minden valasz szamit. :)


Igen, idopazarlas valamilyen szinten, foleg, ha nem lesz belole semmi, de en tapasztalatnak fogom fel. Mindenbol lehet tanulni.

2016. febr. 20. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nálam általában ezért kerülnek ki az új párjaim ismerősi körből.. Utálom az ismerkedős fázist, nem is volt még olyan barátom, akit mondjuk egy buliban ismertem meg és akkor jött a randizás, nulla ismeretséggel.


Kifejezetten utálom ezt és igen, eléggé zsákbamacskának érzem a dolgot, emiatt pedig időpazarlásnak is.


Szóval eddig olyan barátaim voltak, akiket már megismertem egy új baráti társaság révén, vagy akár munkahelyen kolléga (volt), stb.

Így azt a fajta randizós fázist megspórolom magunknak.. Illetve emiatt én nem is nagyon szoktam várni a szexet illetően, hiszen már ismerjük egymást, a kezdeti bizalom, a vonzalom megvan, mire várjunk?! Így gyakorlatilag 2-3-4 találka után úgyis kiderül, hogy jók vagyunk-e együtt.. És mondjuk mivel elég jó emberismerő vagyok, ezért nem szoktam melléfogni.


Szóval szerintem nem az a baj, hogy nem vagy kész komoly kapcsolatra, vagy nem passzolnátok, hanem ha teljesen ismeretlennel találkozol, akkor egyszerűen nem bírod ezt az ismerkedős fázist.


Keresgélj "ismerősi" körben.

2016. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor sok szerencsét hozzá! :)


Előbb utóbb sikerülni fog. A nemed mindenképpen pozitív ebben a dologban.


Én már lefutottam a kötelező köröket és nincs kedvem újra kezdeni. Igaz ahogy jobban megismerem őket a kedvem is elmegy a folytatástól :P

2016. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

En is jobban hive vagyok az "ismeretsegi korbol ismerkedjunk" dolognak, az altalad leirtak alapjan.

De sajnos nem minden elethelyzetben van erre lehetoseg, illetve ugy se biztos, hogy olyan embert talalsz, akit meg is kedvelesz. De meg mindig konnyebb, a tapasztalataim alapjan.

De lehet megprobalok ilyen iranyba is lepeseket tenni.


6-os,

A nemem nem biztos, hogy olyan pozitiv ebben a dologban, mert ennek is 2 oldala van. De azert koszi, remelem inkabb elobb sikerul. :)

2016. febr. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!