Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokat szeretek egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat szeretek egyedül lenni. Ez mekkora hátrány pártalálás, illetve kapcsolatban élés terén?

Figyelt kérdés
Általában a szabadidőm 70%-át egyedül szeretem eltölteni, és ezt igénylem is. Vannak barátaim, akikkel tartom a kapcsolatot, jól meg vagyok velük, szóval nem vagyok antiszociális. Egyszerűen csak olyan dolgokkal szeretek főleg foglalkozni, amiket egyedül lehet csinálni. Ha lehet választani, hogy a barátaimmal, ismerőseimmel menjek-e valahova este, vagy pedig inkább otthon tevékenykedjek egyedül, akkor inkább az utóbbit szoktam választani. Még nem volt komolyabb kapcsolatom, és szeretnék, de nem tudom, hogy ilyen paraméterekkel ez egyáltalán jó ötlet lenne-e.

2016. febr. 21. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Korod ?
2016. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tehát ez azt jelenti sokat gépezel? :P Nem nagy gond csak olyan csajt keress aki szintén nem egy buliba járós fajta.
2016. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy egyáltalán lehetséges-e...
2016. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hátránynak nem mondanám, legfeljebb annyiban, hogy szűkíti a kört a potenciális partnerjelöltek körül. Hiszen a legjobb, ha olyat keresel, aki hozzád hasonló beállítottságú.

Gyerekvállalást viszont fontoljátok meg, ha akartok majd egyáltalán. Az első pár évben vécére nem fogsz tudni elmenni egyedül.

2016. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Amúgy sajnos lány vagyok, és 22 éves.

Néha rossz érzés, hogy nincsen senkim, de aztán meg eszembe jut, hogy úgyis olyan dolgokkal foglalkozom, amiket egyedül lehet, szóval rájövök, lehet, hogy nem véletlen :D Nem is tudom ki tudná ezt elviselni, főleg hosszú távon.

2016. febr. 21. 20:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy ha arra kerülne egy sor, és beleszeretnél egy srácba, háttérbe szorulnának valamennyire ezek a kis egyedül végezhető hobbik. Úgyhogy ne aggódj, nem fog ez örök életedre így maradni. Viszont az tény, hogy pártalálás szempontjából nem a legkedvezőbb, ha nem szeretsz kimozdulni. Próbálj kicsit változtatni, fiatal vagy, mikor mászkálnál el jobbra-balra, ismerkednél, ha nem most..?
2016. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha sok szabadidőd van, akár hozzám is átjöhetnél tevékenykedni.
2016. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretek viszonylag sok időt egyedül tölteni. Elég sok hobbim van. De mellette a napi 2-3 óra bőven belefér kapcsolatban. Nem vettem még észre, hogy ebből bármi hátrányom lenne, de érdemes hasonló mentalitású párt keresni. Vagy olyat, akinek ez nem gond.


24/F

2016. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok, amiket egyedül szoktál csinálni?
2016. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztosan találsz olyan párt, akinek ez nem probléma, vannak még rajtad kívül ilyen emberek :)

Persze az is lehet, hogy olyan párt találsz, akit ha megismersz mindig vele akarsz majd lenni, miért ne? :)

2016. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!