Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos nőknek nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos nőknek nehezebben megy a társkeresés vagy miért van ennyi csinos nő a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Alig látok duci vagy rondább nőt társkereső oldalakon. Persze van nem azt mondom de jóval kevesebb mint csinos. Ennyivel nehezebb a társtalálás csinos nőknek?
2016. febr. 23. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

többség kamu acc, a pasikat be kell csalogatni valahogy. Amúgy is, több a pasi előfizető egy oldalon, mint nő. És sok esetben a nőknek, már amelyik nem kamu, a pasik küldenek/vesznek prémium fiókot... szóval duplán előfizetők.


Társkereső oldal meg nem a társkeresésről szól, hanem kőkemény üzletről, minél több tag van rajta, annál nagyobb a hype az oldal körül. nagy számok törvénye alapján meg sok lesz az előfizető is!

2016. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es jól mondja.

A legtöbb kamu, sőt a legtöbbet maga az oldal készítette random nők fényképeivel. Néhány képre googlen is simán rátalálsz.

2016. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz nekik tàrsat találni,de én azt vettem észre a társkereső oldalakon,hogy rettentően "pofára" utaznak ezek a nők és nagyon válogatnak,persze van miből de hiába néz ki jól egy pasi(túl jól) ha agyilag nincs a toppon.Magam példàjából indulok ki(36éves pasi vagyok)nem vagyok csúnya de túl szép sem mégsem kellek egy nőnek!
2016. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn sokkal nehezebb csúnya férfiként érvényesülni, mivel ott a kép a teljes kiindulási alap minden nőnél. Akkor is, ha előtte 3 hónapig levelezik veled, majd a kép csere után többet nem hallasz róla, holott ezt megelőzően még ő keres téged sok esetben.
2016. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik állandóan társkeresőznek ,azok tudatosan mérettetik meg magukat és nem feltétlen azért,mert ne lennének éppen kapcsolatban, csak nem akarnak elszalasztani semmilyen jó lehetőséget miközben hizlalják az önbizalmukat. Ez egy életmód, van akinek beveszi a gyomra, van akinek nem. Egy dolog biztos, hogy a pasiktól kapott levéláradat miatt nem unatkoznak és ezzel próbálják nyugtatni pici lelküket, hogy még kapósak és van még remény a boldogságra. Vicces és valahol szánalmas is egyben.

38F

2016. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak egó növelésért vannak fent.
2016. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A csinos nőknek egyébként nem nagyon vannak nehézségeik életben, ha pl egészségesek, akkor a többit megkapják az élettől.
2016. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!