Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nálatok működik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok működik az vagy volt már olyan hogy először rondának, nem tartottátok vonzónak a pasi, aztán ahogy megismerted vonzó lett számotokra idővel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha rondának tartottam nem lett vonzó.
2016. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, semlegesből lett vonzó, de akit taszítónak tartottam kezdetben, az nem lett vonzóbb idővel. De ez ízlés kérdése, kinek mi a vonzó és mi nem.
2016. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen. Volt olyan pasi akivel beszelgettem es mikozben beszelt az volt bennem h "jeezusom, h nekem ez az ember mennyire nem jon be", es fel evvel kesobb beleszerettem:-))


Aztan volt egy masik, aki kimondottan taszitott, nem talaltam rondanak hanem utaltam az egesz embert, mikozben soha nem beszeltem vele de szexualisan viszont nagyon vonzott. Ennek ellenere turtoztettem magam, mert kb egy ketbites fazonrol beszelunk:-))


De az elozo az mas....az hatalmas szerelem egymas irant mindkettonk reszerol:-)

2016. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rondának azért nem tartottam, csak nem volt az esetem. Aztán volt időm megismerni és meg is szerettem.
2016. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Akit először rondának tartok az késpbb is max elfogadható lesz, de ha már egyszer kételkedtem benne tetszik-e nem jövök össze vele..
2016. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az előző komoly kapcsolatom így indult. jól kijöttünk de nem vonzódtam hozzá, de ahogy megismertem, beleszerettem és a vonzalom is megjött, nem is akárhogyan... évekig tartott.
2016. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem is így volt :)
2016. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt. Olyan már viszont igen, hogy jobban megismertem egy srácot, aki külsőleg nem volt az esetem, nem volt vele semmi gond, csak nem éreztem, hogy vonzódnék hozzá. Viszont ahogy telt az idő és jobban megismertem egyre inkább azt éreztem, hogy vonzó lett számomra.
2016. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Működött nálam már nem egyszer.

Számomra egyáltalán nem vonzó, talán csúnyának is nevezhet pasi egyszer csak vonzóvá vált, mert kicsit megismertem, és volt a közelségében valami, ami megfogott.

Sőt, mivel az esetem a sötét haj, sötét szem, soha nem gondoltam volna, hogy nekem szőke és szemüveges férfi fog tetszeni valaha, és erre tessék, mégis :D

2016. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, ha valaki kifejezetten taszított, abból sosem lett vonzódás. Semleges, közömbös viszonyból viszont simán, sőt, szinte mindig.

Barátnőmet egyszer elhívtam bulizni és ott megismert egy srácot, egy régi ismerősömet. Az első benyomása az volt, hogy milyen bunkó. Aztán jobban megismerte, végül több évig jártak. De a megjelenése nem taszította, csak a viselkedése nem tetszett neki az elején.

2016. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!