Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet, arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, arc átalakító műtétet végezni? Hogy jobban tetszek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Én 7 éve ismerkedek a neten eredménytelenül. Lettek kapcsolataim, de azok mind rövid ideig tartottak. És mivel azóta öregedtem, csak rondább lettem. Így még kevesebb lány akar randizni velem, és élőben sem néznek meg úgy mint ezelőtt 10 éve.

Már végső elkeseredésemben arra jutottam, hogy mi lenne, ha arc szépítő, átalakító műtéten esnék át. (Pl. orromat lefaragtatnám, a számat feltöltetném)


32/F



2016. febr. 26. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

És mindezt férfiként?

Nem vagy te körözött bűnöző.

2016. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért a neten ismerkedsz? Ott sokkal nehezebb..
2016. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hehe Igen mindezt férfiként. Nem szeretném teljesen átalakítani az arcomat úgy, hogy ne ismerjek magamra. Hanem szépíteni szeretném. Hogy azt mondják a nők = "Na ő egy helyes pasi, kell nekem!"
2016. febr. 26. 19:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Nehezebb?? A neten sokkal könnyebb. Hiszen jobban szóba állnak a nők, elirogatnak otthon kényelmesen. Míg élőben ha leszólítasz valakit, elküld vagy bunkó módon be is szól.

Nekem ne mondja senki azt, hogy élőben könnyebb ismerkedni. Mert nagyon NEM!!

2016. febr. 26. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Változtathatsz, ha úgy érzed, megéri, de gondolj arra, hogy ha gyereked lesz, akkor a te genetikádat is örökli majd.
2016. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az orrmutet jo otlet meg a termeszetesnek hato szajfeltoltes is. Meg lehetne egy hsjfestes, ha jobban all az uj szin! Teljesen igazad van. Ha ugy jobb leszel, csinaltasd meg!

N

2016. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Baromság. Szilikon melleket nem akarsz véletlenül? És viccen kívül létezik férfiaknak is, sőt a seggre meg minden testrészre szinte van már műtét. De én nem hiszem, hogy sokkal jobb helyzetben lennél. Fölösleges és csak pénzkidobás lenne.
2016. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!