Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnek mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek mostanában tényleg ez kell? Akik a való életben élnek hogy tudják az ilyen férfiakkal felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim akik olyan gazdag családba születtek, hogy érettségi után semmit nem kell csinálniuk, mégis van saját házuk, kocsijuk (nem is akármilyen), baromi sok pénzük, és rengetek szabadidejük.


Nagyából annyit csinálnak hogy egész nap magukkal foglalkoznak, konditerem, fodrász, szolárium stb.


Én úgy vettem észre hogy erre baromi nagy az igény a nőknél, persze idősebb korukra megszívják, de addig is lehetetlen velük felvenni a versenyt...


2016. febr. 28. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem nagy szám felvenni a versenyt. Én is jól élek és nekem nem is kéne olyan nő aki nállam anyagilag rosszabb helyzetben van.

Szerintem nem csak én vagyok így úgyhogy elég sok nő marad az átlagos anyagi helyzetű férfiaknak is.

2016. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
A haszonlesõ nõknél igen nagy rájuk a kereslet. Lehet van pár olyan a fent említett férfiak közzül aki egyáltalán nem nárcisztikus vagy egoista De Valószínüleg õk vannak kevesebben. A haszonlesõ nõk meg elviselik a kibírhatatlan természetet a Sok csili-vili cuccért cserébe. Egy okos nõ csak azért állna össze egy ilyen férfival,hogy lehúzzon róla egy kis pénzt. Egy okos nõ önbecsüléssel meg rájuk Se néz. Én úgy gondolom, hogy pár választásnál nem a tárcát Kell nézni,hanem azt,hogy mennyire intelligens,vicces, hûséges és odaadó az illetõ. A végén úgyis az okos,intelligens emberekbõl lesznek valakik.
2016. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én most nem a szokásos dolog miatt panaszkodom, hogy a nőknek a gazdag, jóvágású férfiak kellenek.


Ha valaki kemény munkával önerőből keres egy csomó pénzt, felőlem nyugodtan értékeljék a nők, és aki napi 12 óra munka után is képes lemászni a konditerembe, és keményen edzeni, meg diétázni, szintén nincs vele bajom ha tetszik a nőknek.


Csak ez idegesít hogy valakinek ezekért a kisujjukat sem kell mozdítani és mind megkapják, és ez ugyan úgy tetszik egy csomó nőnek, sőt sokaknak még jobban is mert nekik lényegesen több szabadidejük van...

2016. febr. 28. 09:41
 4/16 anonim ***** válasza:

De most gondolj bele...

Adott 2 nő mindenkettő egyformán jófej stb ami neked tetszik.

Az eggyik gazdag viszont éjjel nappal dolgozik és semmire sem ér rá a másik szintén gazdag viszont nem dolgozik és mindig ráér stb. Nyílvanvaló melyiket választod.

2016. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán az aranyásóknak ez kell, de számomra az ilyen pasi élhetetlen, és ha az élet beint neki, összeomlik, mert fogalmuk sincs, hogyan kell talpra állni.
2016. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es semmiképpen nem választanék olyat aki éjjel nappal ráér, én is elfoglalt vagyok, már volt dolgom olyan nőkkel akiknek heti 7X napi 24 óra szabadidejük van, köszönöm nem kell...
2016. febr. 28. 10:01
 7/16 anonim ***** válasza:

De most te milyen versenyről beszélsz?

Ha jól értem te nem nő vagy... ők elvannak (majd megszívják ???) - és?

Nekem se szimpatikus, ha valakinek saját magában merül ki az élete, mindegy miért, ezért hát nem is foglalkozom velük.

Te se tedd.

2016. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hallod, én ismertem olyat, akit leírtál. Az anyja milliárdos volt (az apja az nem, valami közrendőr vagy mi), és vett neki házat, új kocsit, tele tömte pénzzel. És igen, szépségszalonokba járt és egész nap csak magéval volt elfoglalva, sok díszlotyó udvarolt neki.

Aztán történt egy szép napot (ami nagyon ostoba húzás volt tőle szerintem), hogy összevesztek az anyjával csúnyán, valami hülyeség miatt, nyitott valami bankszámlát a nevére az anyja, úgy, hogy nem is közölte vele, és ezt hogy merészeli? Szóval teljesen összevesztek, elszakadt a pénzforrástól. Most meg penge élen táncol, hogy kidobják-e a kis lyuk pesti albérletéből, mert alig tud megélni abból, hogy egész nap házakhoz jár fel TAKARÍTANI egy takarítócég csicska alkalmazottjaként. Totál csóró lett, a puncik is eltűntek az életéből, amint elvette az anyja a luxusautóját és a többit.. Szerintem vicces :D

2016. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
#4: Jó nagy baromság! Ez pont nálatok, csajoknál van így, hogy megpattantok egy napi 2-3 órát aktívan brókerező tőzsdecápával egy 12-14 órát becsületesen végigdolgozó férfitól, mert előbbi "sikeresebb". Szerinted miért halnak el idővel a párkapcsolatok? Mert mindkét fél dolgozik orrba-szájba, aztán a nők megunják, hogy alig töltenek együtt időt, és minő véletlen, hogy általában mindig valami tehetősebb, minden hónapban külföldön nyaraló, pénztojó kakasnál köttök ki.
2016. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mégsem lennék a helyükben. Csak a pénzükért vannak nőik.
2016. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!