Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányok! Mennyire ugrálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok! Mennyire ugrálnak körbe a férfiak? Illetve magas nőknek általában alacsony párja van? Mennyire igazak ezek a sztereotipiák?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez lányfüggő, illetve, hogy mennyire van kibékülve azzal, hogy magas, mennyire tudja elfogadni magát.

Nekem személy szerint bejönnek a magas lányok.


Szerintem nincs alacsonyabb párjuk mert, mint a lányok 99%-a, magánál magasabb férfit szeretne.

2016. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Az alacsonyak mindig rínak, pedig nincs okuk.
2016. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem muszáj körbeugrálni, különben hogy érné el az arcomat ha épp meg akarna csókolni.
2016. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

177 vagyok. a barátom 185 körül van.

nem magasság alapján választottam párt. de azt kell hogy mondjam,hogy előnyt élveztek a nálam magasabb pasik,vagy legalább egy magasak.

randiztam nálam alacsonyabb pasival évekkel ezelőtt. neki nem volt vele baja, de engem zavart, nagy trollnak éreztem magam mellette.

és nem érzem úgy,hogy valaha is körülugráltak volna a pasik. pedig nem tartom magamat rondának. az alakom is rendben van. de hát sok pasitól hallottam(haveroktól) hogy alacsonyabb lányt szeretnének maguk mellé. őket is meg lehet érteni.

általában ez szokott lenni,hogy a pasi a magasabb. de tudok rá példát,ahol 190hez közeli lány járt egy jóval alacsonyabb pasival. nyilván nem ezen múlik a szerelem,hogy milyen magas a másik.

2016. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig csak sokkal alacsonyabb barátnőim voltak, imádtam őket, vigyáztam rájuk mint egy kis ékszerdobozra. Aztán összehozott a sors egy röplabdás csajszival, aki 3 cm volt alacsonyabb nálam, és már az első randin is jó 8-10 magassarkúban jött. Először zavart, de most már csak a pozitív oldalát látom. Erős, energikus, imádok vele táncolni, nincs az az érzésem szex közben, hogy vigyáznom kellene Rá, sőt ha nem vigyázok akkor Ő pakol odébb egy szempillantás alatt. Amikor megmondta hány kiló nem hittem a fülemnek, és mégis nagyon nőies. Imádom :)
2016. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Inkább azt vettem észre, hogy nem mernek kezdeményezni, meg meg akarják mondani, milyen cipőt vehetek fel.
2016. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

En 173 mig ferjem 189cm.Nekem regebben is tolem magasabb pasik jottek be,bar 1-2x volt hasonlo meretu is ami mar kicsit frusztralt neha,de alacsonyabb sose volt.

Ferjemnek 1x volt kisebb termetu baratnoje,tobbi mind 170 feletti.Persze nala fontos szempont magasaknal az arányos testalkat.

2017. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán kell nekik alacsonyabb férfi, mert nekik is komplexusok van, hogy túl magasak.
2018. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!