Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "bankos" fiú és én (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A munkám miatt rengetegszer megfordulok a bankban, ahol van egy nagyon helyes férfi, oda vagyok érte.

Szerintem sejti, hogy tetszik nekem, sokszor összenézünk. Próbálok nem figyelni rá, de van, hogy érzem, hogy ő is engem néz.

Eddig sajnos csak egyszer-kétszer kerültem sorra nála. Nem kedvez nekem a szerencse: egy jó ideje mindig más ablakhoz hívják a sorszámom.

Nagyon szeretném megismerni, de tudtommal van párja. Természetesen nem áll szándékomban bárki kapcsolata ellen ügyködni, de valahogy mégis szeretném jobban felhívni magamra a figyelmét. (Amikor bankba megyek, mindig csinosan öltözöm... :))


Mit gondotok? Örök ábránd marad? Felejtsem el?


Előre is köszönöm a válaszokat!


L/20



2016. márc. 7. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be símaszkban, c4-es mellényt viselve. Figyelemfelkeltés megvan, innentől rád bízom.
2016. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megfontolom, köszönöm a kreatív ötletet! :D



Várom az értelmes hozzászólásokat. :)

2016. márc. 8. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el. Ha "jobban felhívod magadra a figyelmet" és legjobb esetben mégis téged választ, veled is megcsinálná ezt, eldobna másért, aki jobban felhívja a figyelmet. Arról nem is beszélve, hogy szinte semmit nem tudsz róla. Majd elmúlik.
2016. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen nem áll szándékomban bárki kapcsolata ellen ügyködni, de valahogy mégis szeretném jobban felhívni magamra a figyelmét."

A mondatod első részét gyorsan hatályon kívül is helyezted. :D

2016. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3-as válaszoló: Igen, van ráció abban, amit mondasz. Igazad lehet...van.


#4-es: Tudom, kissé ellentmondok saját magamnak. Ilyen az, amikor álszent vagy: nem akarsz rossz lenni de akkor is önző vagy... :D

2016. márc. 8. 00:20
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ilyen ez a pop szakma. xD
2016. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!