Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet tapintatosan, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tapintatosan, de határozottan szűrni a dohányosokat?

Figyelt kérdés
Én (F) nem dohányzom és rettentően zavar a kátrány íz, ha egy nőnél megérzem. Nem finnyásság, hanem egyszerűen öklendezek a bagószagtól. És annyira rossz, hogy ma a nők túlnyomó többsége pöfékel. Nem tudom, mi a jó ebben, de egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Vagy "bunkóság" kiírni, hogy csak akkor jelölj ha nem cigizel?

2016. márc. 10. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem cigizik, annak ez nem lesz banto. Aki cigizik, az meg legalabb elore tudja, h nem erdemes rad "pazarolnia az idejet", mert te nem turod meg az o szenvedelyet. Szerintem nem gaz, ha kiirod. Ez igen is, fontos info.
2016. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én többnyire már akkor érzem valakin, ha a közelemben van. Az ismerősöknél, akikkel soha nem lesz több, szabad téren még éppen elviselem, nem szólhatok bele (max. a saját otthonomban), de társkeresésnél nem érdekel, ha valaki megsértődik emiatt, hogy dohányzók nem jöhetnek szóba. Ha megalkuszom, én érzem magam rosszul tőle. A szemem csíp, szúr, fáj, ők meg nem érzik magukon.
2016. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Én többször mondtam már cigis pasinak amikor közelebb hajolt, hogy büdös vagy. Csók már emiatt szóba se jöhetett. Egyszerűen nem tudom én sem elviselni azt a szagot, a boltba ahol dolgozom is van hogy olyan cigiszagú ember lép be, hogy amint kinyitja a száját reflex szerűen hátrébb lépek...

Sajnos ez van. Szerintem cigis csak cigissel jöjjön össze, semmi értelme ha undorodunk a másiktól.

Kiírni pedig egyáltalán nem bunkóság, jobb mint az ahogy én küldöm el az illetőt :)

N

2016. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodtan legyél határozott, és hagyd a tapintatot.

A végén még félreértik, hogy mondjuk ha csak egy-két szálat szív naponta, az még belefér.

És nem érti, hogy de, az is már büdös, egészségtelen, sokba kerül, és pont olyan undorító, ha az első szálat szívja el melletted, mintha az ötödiket.


A másik véglet ilyenkor egy darabig nem cigizik, aztán ha úgy érzi, hogy biztos a helyzete, akkor "csak egy szálat, mert annyira ideges volt, de amúgy már három hónapja letette a cigit". Mire észbe kapsz, már pöfékel minden nap.


A pasik is ilyenek. De a nőkre még jellemzőbb, hogy inkább titokban cigiznek, és közben azt hiszik, hogy nem érezni a hajukon meg ruhájukon a szagát, a szájukról nem beszélve.

Cigi, parfüm, rágó, és minden el van felejtve.


Írd ki nyugodtan, hogy csak nem dohányzó jöhet szóba. Ennyi.

2016. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tobb helyen lattam mar a kizaro okokat: drog, cigi, alkohol, koverseg, stb.
2016. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az első húsz percben mindig feltettem ezt a kérdést. Dohányzik e, és ha igen, akkor sajnálom, de nem.


Amúgy exem szomorú volt emiatt, és mivel nagyon tetszettem neki, a kedvemért leszokott róla, pedig erős dohányos volt.

2016. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt élőben sem lehet tapintatosan, mert mindent támadásnak vesznek a bagósok...
2016. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Miféle "jelölés"-kapcsolódik a kátrány ízéhez? Ezt nem nagyon vágom.

Az meg tévedés, " hogy ma a nők túlnyomó többsége pöfékel".


De komoly vízválasztó, az nyilvánvaló.

2016. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tinder?
2016. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

- Dohanyzol?

- Igen.

- En nem. Szia.


En is utalom a dohanyzast. A hajan vagy ruhajan vagy lehelleten erzed. Esetleg a kezen. Leegyszerubb rakerdezni. Szerintem semmi tapintatlansag nincs, h ha dohanyzik, nem talalkozol vele tobbet.

N

2016. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!