Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nincs merszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs merszem már kezdeményezni? Fórum, klub a társkeresési gondokkal küszködőknek van?

Figyelt kérdés

Hol lehet társkeresési gondokról beszélgetni?

Van ilyen fórum?


Szóval 30 felett úgy,hogy még nem volt barátnőm elég kellemetlen,de néha tényleg érzem a hiányát.

Jó lenne néha egy társ. Csak úgy kettesben lenni valakivel.

(nem kell szexre gondolni)

Csak hát az önbizalom......

Nem tudom mit adni,mit felmutatni amiért potenciálisan szóba jöhetnék bárkinél is. :-(



2016. márc. 11. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell sok bátorság a netes ismerkedéshez,csak kitartóan kell próbálkozni és lesz eredménye.Próbálj fejlődni,hogy legyen mire büszkének lenned és persze olyan lányt keress aki hasonló cipőben jár.
2016. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen van ilyen fórum, ahol lehet ilyenekről beszélgetni. Itt rossz helyen vagy, mert főleg ebben a kategóriába elkeseredett pacákok vannak.


Menj a puafestival fórumra, amely egy személyiségfejlesztő fórum, sok cikket találsz ott a csajozással kapcsolatban is. Sőt, kérdéseket is feltehetsz, amire válaszolni is fognak. Sok sikert.

2016. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Ne hallgass a #2-re, vagyis csak a pua-dologban ne. Ott le fognak húzni és nem haladz semmit. Ha az ottani elvek alapján "fejlődsz", nem leszel más csak egy ellenszenves menőgyerek amivel max. plázacicákat szedhetsz fel. Kell ez neked?


Amúgy az oldal sajnos tényleg kesergő srácok és problémás hölgyek játszótere. Persze vanna kivételek és sok átfedéses kategória, de ez a kettő uralkodik. Síró srácokat név szerint is ismerheted, a csajoknál meg általában valami erősebb probléma van.

2016. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

"Ne hallgass a #2-re, vagyis csak a pua-dologban ne. Ott le fognak húzni és nem haladz semmi"


-->Ez egyáltalán nem így van.


1. A fórumon tömérdek anyag van >>ingyen<<, és ami egyedülálló, hogy egy PUA oktató (Jimmi) is aktív fórumozó, aki szintén válaszol a kérdésekre >>ingyen<<. Hol van akkor a lehúzás? Sehol másol ilyen kedvezményekről nem tudok!


2. Már csak annyival, hogy olvassa valaki a fórumot, és használja az ott található/ajánlott anyagokat nagyot lehet fejlődni! Nekem korábban nagy gondot okozott a lányok leszólítása, manapság ott tartok, hogy naponta TÖBB nőt is megszólítottam, és volt olyan eset is, amikor az elérhetőségre tereltem a témát, akkor a csaj >>saját magától<< adta meg a telefonszámát. Ez neked akkor nem fejlődés? Pedig még tréningen sem voltam!


3. Ami fizetős, az a tréning. Ahhoz képest viszont amennyit lehet fejlődni, egyáltalán nem drága. Ha csak a fórumot olvassa a Kérdező, már akkor is fejlődhet, viszont a tréningen ezt meg tudják gyorsítani, mert ott az oktató, aki figyeli, hogy mi a gond, míg magától erre lassabban jöhet rá.


Szóval, én csaj ajánlani tudom a fórumot, de nyilván akit nem érdekel, az ne menjen oda.

2016. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#4


A pua tele van demagóg "tanításokkal". A nők teszteltetnek állandóan, meg a lekezelő stílus menő stb. amik többsége nemcsak baromság, de kifejezetten kártékony hatású. Éreztesd vele hogy te vagy az isten, játszmázz 0-24ben, keménykedj random, játszd meg magad. Ezek mire jók? Semmire.


És csak egy szűk rétegnek jön ez be: plázacicák, illetve az ilyen modell-inézetű "minden a férfiak dolga, én cak egy lány vagyok hihihi" csajok. https://www.youtube.com/watch?v=Ej0iUcgNCpg

2016. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Ha az ottani elvek alapján "fejlődsz", nem leszel más csak egy ellenszenves menőgyerek amivel max. plázacicákat szedhetsz fel. Kell ez neked?"


-->Azt gondolom, hogy jobb, egy "ellenszenves menőgyereknek" lenni, akit tisztel a környezete és csüngenek rajta a nők, mint egy "kedves pasasnak", akire oda se figyelnek, és a csajoknak is csak barátnak kell. Mindazonáltal tévedsz, mert a PUA-k nem arra nevelik az embereket, hogy ellenszenvesek legyenek, hanem arra, hogy férfiként tudjanak viselkedni. Hogy le tudják győzni a gátlásaikat, hogy legyen mit mondaniuk, és hogy tiszteljék a nőket. A plázacicákkal, meg nem tudom mi bajod, a kérdésed költői volt. Általában azok TOP 10-es csajok kerek fenékkel, formás mellekkel, és csinos arccal. Kinek ne kellene ez? De egyébként aki megtanulja, hogyan kell a nőkkel bánni, az bármilyen nőt fel tud szedni.

2016. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
A PUA egy fokkal jobb mint az a síránkozás ami itt megy, de kezeld a helyén. Mire találták ki? Csajok felszedésére. Te mi akarsz? Párkapcsolatot. A kettő nem ugyanaz. :) (és hogy mennyire működik, mindenki döntse el maga, én sosem próbáltam)
2016. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

@13:52-es:


"A pua tele van demagóg "tanításokkal".


-->A PUA részben az evolúcióbiológiára épít, tehát ilyen értelemben tudományos alapja is van. Erről akkor győződtem meg, amikor kikértem egy biológus véleményét is.


"A nők teszteltetnek állandóan,"


-->A nők valóban folyamatosan tesztelnek, erről magam is meggyőződtem a korábbi párkapcsolatomban. Az exbarátnőm például többször tesztelt, ezt ő mindig utólag vallotta be nekem. Tehát a PUA meglátása itt is helyes.


"meg a lekezelő stílus menő stb. amik többsége nemcsak baromság, de kifejezetten kártékony hatású."


-->Nem világos számomra, hogy mit értesz lekezelésen, de annyi biztos, hogy azok a pasik, akik nem nyaliznak a csajoknak, sokkal sikeresebbek a nőknél, mint azok, akik bókokkal, kedvességgel, meg virágokkal nyomulnak feléjük. Ezek ugyanis többségében mennek a barátzónába. A menőségről meg annyit, hogy aki gondolkodik, az láthatja, hogy már középiskolában is az a helyzet, hogy a tekintélyes srácok lányokkal vannak körülvéve, míg akik gyengébbek, azok csak távolról nézik a nőket, ahogy én is tettem, középiskolásként. [megjegyzés: a tekintély nem egyenlő a tagósággal]


".Éreztesd vele hogy te vagy az isten,"


-->Nem kell isteni szintre emelkedni (Nem a Dragon Ball Superben vagyunk), azt kell éreztetni, hogy szeretnéd megismerni, és értékeket akarsz neki adni.


".játszmázz 0-24ben"


-->Hiszed, vagy sem, az emberi játszmák valós jelenségek, amikről Dr. Csernus Imre is beszél, akinek semmi köze nincs a PUA-hoz.


"keménykedj random, játszd meg magad"


-->És ezzel világossá vált, hogy nem értetted meg a PUA lényegét. A PUA nem a keménykedésről szól, hanem a jellemfejlődésről. Ha megjátszod azt, hogy kemény vagy, akkor a lányok előtt előbb-utóbb lebuksz, mivel sokkal jobb kommunikátorok, mint egy pasi. A PUA arról szól, hogy változz meg, és a férfias jellemvonásokat olvaszd magadba. Egy szituációt is csak akkor tudsz jól előadni, ha megvan hozzá a jellemed, ha valóban megváltoztál. Ha nincs, akkor a vacak előadás sehová sem fog vezetni. Mint ahogy a vacak humorista sem tudja megnevettetni az embereket. Ennek az egésznek ugyanis belülről kell jönnie.


+ még valami: Nem kell a PUA-val foglalkoznod, sem neked, sem mással. Az én életemet részben megváltoztatta, ezért ajánlom másnak, jó szívvel. Mindössze erről van szó.

2016. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az oldal nem érhető el.


Attól majd lesz önbizalmam amit ott olvasok?

Nagyobb gond,hogy ezen túl is gondok vannak.

Azt meg nem hiszem,hogy orvosolná.

Hiába vagyok pua ha a többi hiányzik.

Rámnéznek és látják,hogy nem vagyok partiképes.

2016. márc. 11. 17:29
 10/18 anonim ***** válasza:

@Kérdező


A PUA társadalmat részben olyan emberek alkotják, akik eleinte lúzerek voltak, de elhatározták, hogy leszámolnak azzal azzal az élettel, amit éltek, és ha törik, ha szakad, megtalálják a módját annak, hogy sikeresek legyenek a nőknél, és rendbe tegyél az életüket.


Nem attól nem leszel sikeres ha olvasol, hanem attól, hogy mennyire vagy elszánt. Az olvasott cikkek motivációt adnak, megtanulsz majd olyan technikákat is, amik segítenek a csajozásban, de ez így még kevés. Az elméletet át kell ültetni a gyakorlatba is. Viszont ha kitartó vagy, sikeres leszel. Íme az oldal,


[link]


Sok sikert.

2016. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!