Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "nem tökéletes külsejű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nem tökéletes külsejű" férfiak, akiket állítólag észre sem vesznek a nők, pedig "nagyon próbálkoznak", mégis hogyan teszik ezt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

"Elhívja a nőt randira egy szívdöglesztő álompasi. A nő remegve igent mond, fél napig készül, felveszi a legszebb ruháját. A randi alkalmával folyamatosan bújik a pasihoz, ölelkeznek, csókolóznak, és végül általában szexelnek is.

Elhívja a nőt randira egy kevésbé jó külső adottságokkal rendelkező férfi. A nő elmegy, elvannak, beszélgetnek, de inkább a férfi tartja szóval a nőt. A férfi megpróbál csókot kezdeményezni, erre a nő megdöbben, és azt mondja, hogy ő csak barátkozni szeretne, és ezt csak egy baráti találkozásnak gondolta. A randi végén hazamennek, ki-ki a maga otthonába, a nő pedig tovább siránkozik, hogy egy pasi sem kezdeményez nála."


100%-osan egyetértek!!

2016. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok odamenni azokhoz a lányokhoz, akiknél úgy látom, hogy talán lenne egy kis esélyem. Próbálok szóba elegyedni velük, kedvesen, nem túl nyomulósan mégis próbálva azt éreztetni, hogy most én meg akarom őt ismerni, mint nőt. Erre kivétel nélkül mindig lekoptatás a jussom, sokszor kihangsúlyozva, hogy egy olyan férfi, aki úgy néz ki, mint én, inkább bújjon el egy barlangba.
2016. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom 12-es! Ezt hiába írod le itt, aki nincs ilyen helyzetben, az soha nem fogja ezt felfogni, csak azzal jönnek,hogy a ronda férfiakat nem a külsejük miatt utasítják el,hanem mert nem jól próbálkoznak. Eléggé nagy tévedésben vannak, meggyőzni pedig lehetetlen őket.
2016. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos valóban, aki nem éli át ezt a rengeteg visszautasitást, az fel se fogja, miről irunk itt...
2016. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem alapból egy hülye kérdés ez, de ti tudjátok....


Olyan nincs, hogy tökéletes kezdjük ott, épp ezért nem is értem mit tudtok ennek az értelmetlen kérdésnek ennyi energiát szentelni.... :)

2016. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%
15: Bár tökéletes test tényleg nincsen, de abban egyetérthetünk, hogy vannak olyanok, akiknek jobban megmozgatja a teste az ellentétes nem fantáziáját. Létezik egyfajta közösségi ízlés, és azt el kell ismerned, hogy valaki minél távolabb áll ettől, annál kevesebb az esélye arra, hogy párt szerezzen. Itt már tapasztalatról beszélek: van olyan mértékű eltérés, ami a belső tulajdonságoktól függetlenül is képes ellehetetleníteni azt, hogy valaki párt szerezhessen magának. Nem 1, nem 2 férfi tapasztalja ezt. Akkor talán mind hazudunk, és csak úgy faljuk a nőket? Vagy miképpen bírálod felül több ember összehangzó tapasztalatait?
2016. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Az a probléma, hogy ti a nőket csak a külső alapján nézitek meg, de valójában a lelkét legbelül nem érzékelitek, mert ha valaki rád néz abba beletudsz nézni a lelkébe is hiszen a szem a lélektükre, ahogy szokták mondani.... :)


Sok férfi meg le se tolja egy nőnek a szép szemét, hanem inkább csak a testére koncentrál és sajnos ezt tapasztalom pedig férfi vagyok, és érdekes módon nagyon sok lány barátom van éppen ez miatt mert így gondolkodok, de ti (tisztelet a kivételnek) megakadtatok egy bizonyos tudat szinten és ezen felül már nem vagytok képesek átlátni bizonyos dolgokat...


Röviden és tömören elmondtam a véleményemet erről... :)

2016. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Ja és nem vagyok homokos, ha ez megfordult valamelyik férfitársam fejében, mert már ezt is megkaptam jó párszor a gondolkodásom miatt.. :) De igaz ez is egy bizonyos tudat szintre vall.... :)
2016. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"nem tökéletes külsejű" férfiak,"


Idáig olvastam ezt a hülye kérdést.... :)"


Akkor mi a sz**rnak írtál? És ha erre válaszolsz, akkor még vissza is jöttél.

2016. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért talán van olyan, hogy tökéletes külsejű férfi? :)


Agyament.... :)


Én csak reagáltam néhány hozzászólásra amit ide írtak és semmi közöd nincs hozzá akkor írok vissza amikor akarok!

2016. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!